Marta Chodorowska już tak nie wygląda...

Rafał Kowalski 27 września 2019 08:01

Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie i zagrała w ponad 30 filmach i serialach, ale to rola Klaudii Kozioł w Ranczu przyniosła Marcie Chodorowskiej największą popularność. Jak aktorka, która zyskała rozgłos w 2006 roku wygląda dzisiaj? 38-letnia mama pięcioletniego Władysława nie przypomina siebie sprzed dekady!

Jak dziś wygląda Klaudia z Rancza? Zdjęcia Marty Chodorowskiej

Kilka dni temu w warszawskim Teatrze Capitol aktorka pojawiła się z okazji premiery spektaklu O co biega?. Uwagę fotoreporterów zwróciła odważna kreacja Marty Chodorowskiej, która założyła srebrną sukienkę mini z głębokim dekoltem. Gwiazda dobrała do niej czarne buty, kolczyki i małą torebkę. Całość wyglądała naprawdę spektakularnie i na pewno aktorka nie przypominała serialowej Klaudii…

Zobaczcie archiwalne i najnowsze zdjęcia 38-latki. 

1/4
Marta Chodorowska
Copyright @AKPA
1/4

Tak Marta Chodorowska wyglądała w 2008 roku

2/4
Marta Chodorowska
Copyright @PIOTR FOTEK/REPORTER
2/4

Jedenaście lat później wygląda tak samo młodo!

3/4
Marta Chodorowska
Copyright @ONS
3/4

Kilka dni temu aktorka zachwyciła figurą i długimi włosami

4/4
Marta Chodorowska
Copyright @TRICOLORS/eastnews
4/4

Lubiliście postać graną przez Martę Chodorowską w hicie TVP?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.