MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Poruszające wyznanie MaRiny Łuczenko-Szczęsnej w pierwszą rocznicę ślubu: "Żona najwspanialszego człowieka na tej ziemi"

Konrad Szczęsny 22 maja 2017 06:15
MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

MaRina Łuczenko i Wojciech Szczęsny pobrali się w maju 2016 r. w trakcie do końca utrzymywanej w tajemnicy uroczystości, która odbyła w Grecji, niedaleko Aten. Później sukcesywnie do mediów przedostawały się informacje dotyczące ślubu: zaproszonych gości, kosztów, jakie ponieśli państwo młodzi, aż po zdjęcia upamiętniające tę szczególną w ich życiu chwilę. Z okazji pierwszej rocznicy tego wydarzenia, piosenkarka na swoim profilu na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciami z uroczystości i podpisała je w niezwykle czuły sposób.

 

Przeczytaj też: Czy żyją jak milionerzy? Marina i Wojtek Szczęsny odsłaniają w najnowszej VIVIE! rąbka swoich tajemnic

 

MaRina Łuczenko-Szczęsna o ślubie z Wojciechem Szczęsnym w pierwszą rocznicę 

 

"Dziś minął rok od dnia w ktòrym zostałam żoną najwspanialszego człowieka na tej ziemi. To był magiczny dzień i cudowny rok ❤️ Nasza pierwsza rocznica", napisała gwiazda. Na Instagramie zamieściła filmik z kolażem zdjęć ślubnych. Jako ścieżki dźwiękowej użyła piosenki Jamesa Arthura "Roses", którą zwycięzca brytyjskiego X Factora wykonuje w oryginalne z Emeli Sande, a którą rok temu zaśpiewał wraz z MaRiną na weselu. Jest to jej ulubiony utwór, co podkreślała wiele razy w wywiadach.

 

 

Polecamy też: Marina Łuczenko-Szczęsna nową ikoną stylu? Przyjrzeliśmy się jej kreacjom i...

 

MaRina i Wojciech Szczęśni o swojej miłości, ślubie i rodzinie

 

Tak w listopadzie 2016 r. mówili o swoim ślubie i miłości MaRina i Wojciech Szczęśni w wywiadzie z Krystyną Pytlakowską.

 

Oboje małżeństwo traktują bardzo poważnie.

Marina: Oczywiście. Moi rodzice są już 38 lat razem. Brat z żoną  – 18. Zawsze to powtarzam, bo to imponujące. W naszej rodzinie tworzy się trwałe związki. Odpukać.

Okazuje się, że od razu dogadał się z rodzicami swojej żony. "Może dlatego, że wychowywała mnie tylko mama, tym bardziej doceniam więź, jaką Marina ma ze swoimi rodzicami. Staliśmy się jedną wielką rodziną, pokochałem ich, a oni pokochali mnie. Bardzo to cenię. Moja mama też uwielbia Marinę, mają stały kontakt ze sobą, i widzi, jak pozytywny ma na mnie wpływ".

 

Polecamy też: „Zaklepałem ją sobie i już mi nie ucieknie”. Jak Wojtek Szczęsny podrywał MaRinę? Przeczytacie tylko w najnowszej VIVIE!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.