Maria Dębska, Viva! 22/2022
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Spekulowano, że jej serce jest zajęte. Maria Dębska przerwała milczenie

Co łączy ją z Erykiem Kulmem?

Olga Figaszewska 5 czerwca 2023 10:04
Maria Dębska, Viva! 22/2022
Fot. Robert Wolański

Niedawno prasa spekulowała, że serce Marii Dębskiej jest zajęte. Mówiło się, że nowym wybrankiem gwiazdy jest Eryk Kulm, z którym wspólnie pracowali na planie nowego serialu. Gwiazda postanowiła skomentować te spekulacje. Jej słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Maria Dębska znalazła miłość?

Fantastyczna aktorka, która kolejnymi kreacjami podbija serca widzów. Rola w filmie „Bo we mnie jest seks” przyniosła jej nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Maria Dębska rozwija się zawodowo, spełnia marzenia, bierze udział w kolejnych produkcjach, podróżuje i otacza się przyjaciółmi.

Artystka ma za sobą perturbacje w życiu prywatnym. W 2022 roku rozwiodła się z mężem Marcinem Bosakiem. W jednym z wywiadów przyznała, że w pewnym momencie rozstanie postrzegała w kategorii porażki. „Pomyślałam: "Boże, czemu mi nie wyszło? Przegrałam". Mimo że miałam 31 lat. I teraz absolutnie nie mogę nazwać tego zwycięstwem, ale nie mogę powiedzieć, że żałuję, bo (...) inaczej bym dryfowała, nie stałabym na własnych nogach”, mówiła u Magdy Mołek. Aktorka nie skupia się na przeszłości i buduje szczęśliwą przyszłość.

Czytaj też: Krzysztof Ibisz zdobył się na szczere wyznanie. Tak wyglądały czasy młodości popularnego prezentera

Maria Dębska, Viva! 22/2022
Fot. Robert Wolański

Sugerowano, że Maria Dębska i Eryk Kulm są parą. Aktorka przerywa milczenie

Niedawno prasa zasugerowała, że serce Marii Dębskiej jest zajęte. Wyjątkowa relacja miała połączyć ją z kolegą z planu nowego serialu „Kiedy ślub”. Mowa o Eryku Kulmie. Aktorzy nie komentowali tych wieści, jednak w najnowszym wywiadzie Maria Dębska przerwała milczenie. Jej słowa rozwieją wątpliwości każdego. Okazuje się, że aktorzy są dobrymi kolegami i bawią ich ostatnie spekulacje.   

„Wolałabym tego nie komentować, bo wiem, że jak zacznę, to nie skończę. Ale mogę powiedzieć, że mamy z Erykiem z tego ogromny ubaw, bo jesteśmy bardzo dobrymi kolegami i śmiejemy się z tego od wczoraj”, zwierzyła się Maria Dębska w rozmowie z Jastrząb Post.

Aktorka podejrzewa, że plotki wzięły się stąd, że wraz z Erykiem Kulmem wcielają się z parę w serialu „Kiedy ślub”. „Jeżeli mogę dodać - to chyba te plotki są efektem tego, że skończyliśmy właśnie wspólny projekt więc przy tej okazji zaproszę państwa na serial Kiedy ślub do Canal +, gdzie jest przedstawiona fikcja, w której jesteśmy parą”, dodała. Premiera produkcji odbędzie się już w 2024 roku.

Maria Dębska donosiła niedawno, że zdjęcia zostały już zakończone. „To były przepiękne 4 miesiące. Marzyć można o takich ludziach, projektach i scenariuszach. Dziękuję!”, wyznała.

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Sprawdź też: Ich związek był nieprzewidywalny, doczekali się syna. Kasia Stankiewicz i Radek Łuka rozstali się po kilku latach

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?