Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Marcin Prokop ogłosił „Będę miał dzidziusia

„Chciałem, żebyście dowiedzieli się ode mnie”

Aleksandra Andrzejak 3 marca 2021 14:57
Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marcin Prokop ogłosił na swoim profilu na Instagramie, że będzie miał dzidziusia. Wywołał poruszenie wśród fanów. Czy obserwatorzy słusznie gratulowali dziennikarzowi?

Marcin Prokop: kariera

Marcin Prokop to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych z Polsce. Rozpoczął karierę w 1997 roku. Jego teksty pojawiły się między innymi w Przekroju, Gazecie Wyborczej oraz Glamour. W 2001 roku związał się ze stacją MTV Polska. Jego telewizyjny debiut zaowocował kolejnymi zleceniami w TVP2, a później w telewizji TVN, z którą związany jest do dziś. Najcześciej możemy go oglądać w porannym show Dzień Dobry TVN w duecie z Dorotą Wellman. Widzowie pokochali parę za wspaniałe poczucie humoru i natychmiastową reakcję na nieoczekiwane sytuacje, które zdarzają się w trakcie programu. 

marcin prokop bedzie mial dzidziusia
Fot. Piotr Molecki/East News

Marcin Prokop „będzie miał dzidziusia”

Marcin Prokop aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie pokazuje kadry zarówno z życia zawodowego jak i prywatnego. To właśnie pod jednym ze zdjęć, w środę 3 marca ogłosił, że „będzie miał dzidziusia”. Dziennikarz opublikował fotografię, na której w letniej stylizacji - krótkich spodenkach i czapce z daszkiem - kuca nad sporych rozmiarów jajem. „chciałem, żebyście dowiedzieli się ode mnie, a nie z plotkarskich mediów. będę miał dzidziusia.” - podpisał zdjęcie z kamienistej plaży.

Marcin Prokop wywołam w sieci niemałe poruszenie. Część obserwatorów odebrała publikację jako żart. Inni jednak uznali, że dziennikarz w zabawny sposób chce przygotować publiczność na oficjalne ogłoszenie radosnej nowiny. Tego już sam zainteresowany nie skomentował. Marcin ma 15-letnią córkę Zosię. Od 2011 roku jest mężem menadżerki gwiazd – Marii Prażuch-Prokop. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?