Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Mama Michała Wiśniewskiego oceniła wszystkie jego żony. Jedna bardzo zaszła jej za skórę...

„Atmosfera była nie do zniesienia”

Rafał Kowalski 30 czerwca 2021 09:48
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Magda Femme, Marta Wiśniewska, Anna Świątczak, Dominika Tajner  i w końcu tajemnicza Pola. Wszystkie pięć pań doczekało się statusu żon Michała Wiśniewskiego, ale dla pierwszych czterech z nich to już czas przeszły. Jak ukochane gwiazdora ocenia jego mama?

Grażyna Wiśniewska o byłych partnerkach syna

Niedawno na rynku pojawiła się autobiografia Grażyny Wiśniewskiej. Mama lidera Ich Troje opisała w publikacji o tytule Dziewczynka z kieliszkami swoje burzliwe losy z synem i opis tego, jak walczyła z uzależnieniem od alkoholu. Na łamach książki znalazło się też miejsce na ocenę żon Michała Wiśniewskiego.

Okazuje się, że jedna najbardziej przypadła jej do gustu. „Dobrze dogadywałam się z Dominiką. Ich małżeńskie spory nie odbijały się na mnie, synowa nigdy nie odreagowywała na mnie swojej złości. A doświadczyłam tego przedtem”, napisała pani Grażyna i od razu przeszła do najmniej ulubionej synowej, choć nie podała jej nazwiska. „Jedna z żon Michała, kiedy im się nie układało, wybuchała złością, odgrywała się na mnie i na paniach z Ukrainy, które pracowały w domu. Atmosfera była nie do zniesienia. A Dominika była miła, neutralna i zawsze traktowała mnie z szacunkiem”, przyznała była teściowa córki Apoloniusza Tajnera.

CZYTAJ TEŻ: Samobójstwo ojca, dom dziecka, alkoholizm matki... Jak Michał Wiśniewski poradził sobie z demonami przeszłości?

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

mama michala wisniewskiego sie zareczyla
Fot. TRICOLORS/East News

Obecna żona Michała Wiśniewskiego w oczach jego mamy

A jak Grażyna Wiśniewska postrzega piątą żonę syna? Jak się okazuje, bardzo dobrze. Na tyle, że opowiada o niej jako o „Polusi”. „Misio jakoś nie miał szczęścia do kobiet, ale cieszę się, że w końcu je znalazł u boku Polusi. Myślę, że ona też go kocha. Moje relacje z nową żoną Michała są dobre, wszystko się coraz lepiej układa. I oby tak było dalej”, czytamy w autobiografii.

Sama relacja matki i jej sławnego syna także wygląda dziś perfekcyjnie. Choć nie zawsze tak było. Trudny życiorys piosenkarza zaprowadził go nawet do domu dziecka… Po latach mama i syn przebaczyli sobie wszystkie błędy przeszłości. „Teraz moje życie wreszcie płynie spokojnie. Jestem blisko Michała, nasza więź się zacieśnia. Czuję, że mój syn wiele mi wybaczył, bo też wiele zrozumiał. (...) Od kilku lat mieszkam w domu Michała. Nic i nikt mnie nie stresuje”, napisała mama wokalisty w swojej książce.

Spodziewaliście się, że nawet po rozstaniu, tak ciepło wypowie się o Dominice Tajner? 

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.