Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Mama Michała Wiśniewskiego oceniła wszystkie jego żony. Jedna bardzo zaszła jej za skórę...

„Atmosfera była nie do zniesienia”

Rafał Kowalski 30 czerwca 2021 09:48
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Magda Femme, Marta Wiśniewska, Anna Świątczak, Dominika Tajner  i w końcu tajemnicza Pola. Wszystkie pięć pań doczekało się statusu żon Michała Wiśniewskiego, ale dla pierwszych czterech z nich to już czas przeszły. Jak ukochane gwiazdora ocenia jego mama?

Grażyna Wiśniewska o byłych partnerkach syna

Niedawno na rynku pojawiła się autobiografia Grażyny Wiśniewskiej. Mama lidera Ich Troje opisała w publikacji o tytule Dziewczynka z kieliszkami swoje burzliwe losy z synem i opis tego, jak walczyła z uzależnieniem od alkoholu. Na łamach książki znalazło się też miejsce na ocenę żon Michała Wiśniewskiego.

Okazuje się, że jedna najbardziej przypadła jej do gustu. „Dobrze dogadywałam się z Dominiką. Ich małżeńskie spory nie odbijały się na mnie, synowa nigdy nie odreagowywała na mnie swojej złości. A doświadczyłam tego przedtem”, napisała pani Grażyna i od razu przeszła do najmniej ulubionej synowej, choć nie podała jej nazwiska. „Jedna z żon Michała, kiedy im się nie układało, wybuchała złością, odgrywała się na mnie i na paniach z Ukrainy, które pracowały w domu. Atmosfera była nie do zniesienia. A Dominika była miła, neutralna i zawsze traktowała mnie z szacunkiem”, przyznała była teściowa córki Apoloniusza Tajnera.

CZYTAJ TEŻ: Samobójstwo ojca, dom dziecka, alkoholizm matki... Jak Michał Wiśniewski poradził sobie z demonami przeszłości?

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

mama michala wisniewskiego sie zareczyla
Fot. TRICOLORS/East News

Obecna żona Michała Wiśniewskiego w oczach jego mamy

A jak Grażyna Wiśniewska postrzega piątą żonę syna? Jak się okazuje, bardzo dobrze. Na tyle, że opowiada o niej jako o „Polusi”. „Misio jakoś nie miał szczęścia do kobiet, ale cieszę się, że w końcu je znalazł u boku Polusi. Myślę, że ona też go kocha. Moje relacje z nową żoną Michała są dobre, wszystko się coraz lepiej układa. I oby tak było dalej”, czytamy w autobiografii.

Sama relacja matki i jej sławnego syna także wygląda dziś perfekcyjnie. Choć nie zawsze tak było. Trudny życiorys piosenkarza zaprowadził go nawet do domu dziecka… Po latach mama i syn przebaczyli sobie wszystkie błędy przeszłości. „Teraz moje życie wreszcie płynie spokojnie. Jestem blisko Michała, nasza więź się zacieśnia. Czuję, że mój syn wiele mi wybaczył, bo też wiele zrozumiał. (...) Od kilku lat mieszkam w domu Michała. Nic i nikt mnie nie stresuje”, napisała mama wokalisty w swojej książce.

Spodziewaliście się, że nawet po rozstaniu, tak ciepło wypowie się o Dominice Tajner? 

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.