KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Bałam się tego, że stracę rodzinę”. Mama księżnej Kate w szczerym wywiadzie! 

O strachu przed utratą córki i życiu milionerki

Gabriela Czernecka 5 grudnia 2018 06:53
Książę William i księżna Kate
Fot. East News

Pierwszy wywiad mamy księżnej Kate właśnie ujrzał światło dzienne! Carole Middleton zdecydowała się odpowiedzieć dziennikarzowi The Daily Telegraph na kilka pytań, dotyczących jej życia z bardzo ważnego powodu: „Party Pieces (firma mamy Kate - przyp. red.), obchodzi w tym roku 30. lecie, więc pomyślałam, że powinnam trochę świętować”, mówi. Jak wygląda życie mamy Kate? Jakim zięciem jest książę Wiliam? Dlaczego bała się o utratę córki? Carole Middleton w swoim pierwszym wywiadzie ujawnia szczegóły ze swojego życia!

Pierwszy wywiad Carole Middleton mamy księżnej Kate

Podczas gdy w miniony weekend wszyscy rozpisywali się o rzekomej kłótni między Kate i Meghan, mama księżnej Cambridge udzieliła właśnie swojego pierwszego wywiadu. W rozmowie z dziennikarzem The Daily Telegraph poruszyła wiele tematów, ale rzadko napominała o królewskich członkach swojej rodziny. Czytając wywiad da się odczuć, że mama księżnej robiła częste przerwy i bardzo pilnowała się, by nie zdradzić za wiele. W końcu nie chciałaby zawieść zaufania córki. 

W trakcie rozmowy o swojej prosperującej firmie, otworzyła się m.in. na temat relacji ze swoim zięciem, księciem Williamem: „Mam dwóch uroczych zięciów i mam nadzieję, że będę miała tak samo uroczą synową”, wyznaje. Przypomnijmy, że Carole ma trójkę dzieci - księżną Kate, Pippę Middleton (teraz Mathews)  i Jamesa Middletona. 

Ze swoimi dziećmi Carole Middleton ma świetny kontakt, nawet z Kate, która teraz wiedzie życie na świeczniku i kiedyś ma szansę zostać królową. Mimo szczegółowej rozmowy na temat swojego życia, Carole starała się poruszać jak najmniej wątków związanych z życiem prywatnym córki. Przyznała jednak, że gdy Kate zaręczyła się z księciem, bała się, że straci z nią kontakt. Na szczęście Kate udało się pogodzić oba światy tak, by wciąż mieć dobre relacje z mamą: „Najbardziej bałam się tego, że stracę rodzinę, ale wciąż jesteśmy blisko”, przyznaje Carole Middleton.

Mimo tego, że Kate jest teraz członkinią rodziny królewskiej to zawsze wspiera mamę dobrym słowem i obie wzajemnie mogą na siebie liczyć. Z pewnością dowodem tego jest fakt, że podczas wywiadu Carole dostała smsa od Kate o treści: „powodzenia”.

Co ciekawe, to właśnie dzieci Carole Middleton zachęciły ją do tego, by rozwijała swoje marzenia i pracowała nad firmą. Same również zaangażowały się w jej firmę Party Pieces: „Moje dzieci włożyły wiele serca w rodzinną firmę. Catherine znalazła się na okładce jednego z katalogów. Później zrobiła kilka sesji zdjęciowych i założyła stronę internetową. Pippa zrobiła bloga. Wciąż cenię ich pomysły i opinie”, mówi.

Dziś firma Carole Middleton świetnie radzi sobie na rynku, a autor artykułu wprost nazywa mamę księżnej Kate milionerką. Wygląda na to, że jej obawy o utratę kontaktu z córką okazały się być bezpodstawne. Niebawem mama księżnej będzie miała okazję znów pobyć z córką. Drugiego dnia świąt rodzina Kate zwykle dostaje zaproszenie od królowej na wspólne celebrowanie tego dnia. W końcu święta to czas dla rodziny!  

Rodzice księżnej Kate, Michael Middleton i Carole Middleton
Fot. Getty Images

James Middleton, brat księżnej Kate, rodzina Kate Middleton, Pippa Middleton
Fot. Getty Images

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.