Szymon Hołownia
Fot. FORUM
O TYM JEST GŁOŚNO

Szymon Hołownia pożegnał się z widzami TVN: „Coś się kończy, coś się zaczyna...”

Prowadzący „Mam Talent" zmieni kompletnie zawód?

Rafał Kowalski 29 listopada 2019 10:49
Szymon Hołownia
Fot. FORUM

Już jutro po godzinie 20:00 rozpocznie się finał kolejnej edycji Mam Talent. Koniec dwunastego sezonu hitu TVN będzie jednocześnie ostatnim odcinkiem show, które poprowadzi Szymon Hołownia. Prezenter poinformował fanów o swojej decyzji wczoraj na Instagramie. Spekuluje się, że powodem jego odejścia z programu są plany… polityczne.

Szymon Hołownia o odejściu z Mam Talent

Choć widzowie pokochali go w roli prowadzącego Mam Talent, po 12 edycjach Marcin Prokop straci swojego ulubionego kompana. Ostatni odcinek 12. Edycji show, Szymon Hołownia zapowiedział w smutny sposób. „A już w sobotę - po raz ostatni... Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcinem Prokopem, „Pół na pół”)”, zaczął swoje oświadczenie, które zamieścił w sieci.

„Ale rekapituluję to sobie już dziś. Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z „Mam Talent!”, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata - dziękuję, i NA PEWNO się NIE rozstajemy!”, dodał w dalszej części posta.

Wielbiciele Szymona Hołowni i przedstawiciele mediów spekulują, że decyzja gwiazdora TVN może być podyktowana jego chęcią udziału w wyborach prezydenckich. Prowadzenie programu rozrywkowego i urząd prezydenta faktycznie nijak do siebie pasują. Czy jednak 43-latek naprawdę chce się zaangażować w politykę? Na razie nie mówi oficjalnie nie! Według sondaży mógłby liczyć w tym momencie na 8% głosów. „Proszę dać mi jeszcze chwilę czasu. Ale jestem naprawdę szczerze zaskoczony i zbudowany, jak ta pogłoska została życzliwie przyjęta. Takie: „OK, no to fajnie, facet. Kredyt zaufania, teraz pokaż karty, pokaż, co umiesz”, mówił Szymon Hołownia na spotkaniu autorskim w Radomiu.

Kto zastąpi Szymona Hołownię w roli gospodarza Mam Talent? Na razie jeszcze nie wiadomo. Życzymy powodzenia we wszystkich planach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A już w sobotę - po raz ostatni... Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcinem Prokopem, „Pół na pół”). Ale rekapituluję to sobie już dziś. Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z „Mam Talent!”, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata - dziekuję, i NA PEWNO się NIE rozstajemy! :)

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

Szymon Hołownia i Marcin Prokop
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.