Szymon Hołownia
Fot. FORUM
O TYM JEST GŁOŚNO

Szymon Hołownia pożegnał się z widzami TVN: „Coś się kończy, coś się zaczyna...”

Prowadzący „Mam Talent" zmieni kompletnie zawód?

Rafał Kowalski 29 listopada 2019 10:49
Szymon Hołownia
Fot. FORUM

Już jutro po godzinie 20:00 rozpocznie się finał kolejnej edycji Mam Talent. Koniec dwunastego sezonu hitu TVN będzie jednocześnie ostatnim odcinkiem show, które poprowadzi Szymon Hołownia. Prezenter poinformował fanów o swojej decyzji wczoraj na Instagramie. Spekuluje się, że powodem jego odejścia z programu są plany… polityczne.

Szymon Hołownia o odejściu z Mam Talent

Choć widzowie pokochali go w roli prowadzącego Mam Talent, po 12 edycjach Marcin Prokop straci swojego ulubionego kompana. Ostatni odcinek 12. Edycji show, Szymon Hołownia zapowiedział w smutny sposób. „A już w sobotę - po raz ostatni... Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcinem Prokopem, „Pół na pół”)”, zaczął swoje oświadczenie, które zamieścił w sieci.

„Ale rekapituluję to sobie już dziś. Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z „Mam Talent!”, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata - dziękuję, i NA PEWNO się NIE rozstajemy!”, dodał w dalszej części posta.

Wielbiciele Szymona Hołowni i przedstawiciele mediów spekulują, że decyzja gwiazdora TVN może być podyktowana jego chęcią udziału w wyborach prezydenckich. Prowadzenie programu rozrywkowego i urząd prezydenta faktycznie nijak do siebie pasują. Czy jednak 43-latek naprawdę chce się zaangażować w politykę? Na razie nie mówi oficjalnie nie! Według sondaży mógłby liczyć w tym momencie na 8% głosów. „Proszę dać mi jeszcze chwilę czasu. Ale jestem naprawdę szczerze zaskoczony i zbudowany, jak ta pogłoska została życzliwie przyjęta. Takie: „OK, no to fajnie, facet. Kredyt zaufania, teraz pokaż karty, pokaż, co umiesz”, mówił Szymon Hołownia na spotkaniu autorskim w Radomiu.

Kto zastąpi Szymona Hołownię w roli gospodarza Mam Talent? Na razie jeszcze nie wiadomo. Życzymy powodzenia we wszystkich planach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A już w sobotę - po raz ostatni... Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcinem Prokopem, „Pół na pół”). Ale rekapituluję to sobie już dziś. Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z „Mam Talent!”, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata - dziekuję, i NA PEWNO się NIE rozstajemy! :)

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

Szymon Hołownia i Marcin Prokop
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.