O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnikowi Mam Talent

Wideo stało się hitem sieci!

Olga Figaszewska 16 września 2021 10:04

Ruszyła kolejna edycja show Mam Talent! Program wywołuje ogromne emocje. Uczestnicy z całej Polski próbują swoich sił i starają się oczarować jury na etapie castingów. Niektórzy posiadają interesujące pasje! Wciąż nie brakuje wokalistów, którzy decydują się spróbować swoich sił w programie. W drugim castingowym odcinku poznaliśmy Fabiana, który wykonał na scenie utwór Franka Sinatry. Jaka była reakcja jury? Agnieszka Chylińska w pewnym momencie nie wytrzymała i przerwała występ 23-latka. Nagranie stało się hitem sieci!

Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnikowi Mam Talent

Ten występ na pewno zapisze się w historii programu Mam Talent. Na jednym z castingów pojawił się 23-letni Fabian, który wykonał utwór Fly Me To The Moon z repertuaru Franka Sinatry. Niestety, nie należało ono do najbardziej udanych... Uczestnik nie poradził sobie ze stresem, nie trafiał w dźwięki, fałszował, drżał mu głos.

Występ spotkał się z żywą reakcją publiczności i wywołał uśmiech na ich twarzach. W pewnym momencie na scenę wkroczyli jurorzy! Jan Kliment porwał do tańca Małgorzatę Foremniak i widać, że oboje świetnie się bawili.

 Natomiast Agnieszka Chylińska nie ukrywała, że występ 23-letniego Fabiana mocno ją zaskoczył i rozbawił. Jednak z trudem wytrzymywała kolejne sekundy. „Jezu! Ja nie mogę!”, krzyknęła. W pewnym momencie postanowiła mu przerwać, wciskając wszystkie czerwone guziki.

Zobacz też: Marcin Prokop ujawnił kulisy wyboru nowego prowadzącego Mam talent. Sam odrzucił wielkie nazwiska!

Występ 23-latka stał się hitem Internetu

Nagranie z castingu stało się już hitem Internetu. Użytkownicy sieci nie kryli swojego rozbawienia, ale nie brakowało osób, którzy wzięli chłopaka w obronę. 

„Kiedy rodzice mówią Ci, że pięknie śpiewasz a rzeczywistość jest zupełnie inna”, „Nie jest zły tak naprawdę. Rok ciężkiej pracy i na spokojnie by przeszedł”, „Chciał zabłysnąć, no nie udało się. Tak się zdarza”, „Powiem tak nie uważam aby zaśpiewał jakoś tragicznie ma potencjał gdyby poszedł do szkoły muzycznej to może by coś z tego było więcej”, komentowali fani programu.

Niektórzy uznali, że taneczny występ uratował sytuację. „Występ juniorów był genialny 😂😂uwielbiam ich wszystkich”, pisała inna osoba.

A Ty jak oceniasz jego wykonanie?  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.