Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z OSTATNIEJ CHWILI

Małgorzata Socha w żałobie… Zmarł ojciec aktorki

Jerzy Socha odszedł w wieku 85 lat

Monika Katarzyna Krupska 12 czerwca 2018 09:20
Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

W wieku 85 lat zmarł Jerzy Socha. Ojciec lubianej aktorki Małgorzaty Sochy chorował na Alzheimera. O śmierci emerytowanego pilota wojskowego poinformowali przedstawiciele Akson Studio, producenta serialu Przyjaciółki, w którym gra Małgorzata.

„Odszedł Tata Małgosi Sochy. Małgosiu Jesteśmy z Tobą. Przyjaciele z Akson Studioi ekipa serialu Przyjaciółki”, napisali. 

Kontakt nie jest łatwy 

Ojciec Małgorzaty Sochy od lat chorował na Alzheimera. Nie poznawał otoczenia, był w coraz gorszej kondycji. „Jego umysł, jego mózg jest w coraz gorszej kondycji. To jest dla nas najważniejsze, że on jest. Staramy się mu zapewnić jak najlepsze warunki”, mówiła kilka lat temu Socha w programie Jaka ona jest Agaty Młynarskiej. 

Jerzym Sochą w domu opiekowała się mama aktorki. Wykazała dużo cierpliwości i siły, choć nie było to dla niej łatwe. „Kontakt z tatą nie jest łatwy. Rzeczywistość czasami do niego dociera, czasami nie. Widzę, jak przez lata mama przechodziła różne etapy, od braku zgody, po możliwie jak najlepsze zorganizowanie życia własnego i taty”, wyznała w Skarbie. 

Małgorzata Socha lada moment urodzi trzecią córeczkę. „Szkoda mi bardzo, że moje dzieci nie będą znały tego wysportowanego, mądrego dziadka z fiołem na punkcie historii, który świetnie grał w szachy i siatkówkę. I który zawsze był otwarty na świat”, powiedziała w jednym z wywiadów.  

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?