O TYM SIĘ MÓWI

Zdjęcie Małgorzaty Sochy z córeczkami rozczuliło internautów!

Macierzyństwo to jej najważniejsza rola

Olga Figaszewska 23 listopada 2018 13:55

Macierzyństwo to jej najważniejsza rola. Na polu zawodowym Małgorzata Socha odnosi kolejne sukcesy. Jednak wielokrotnie podkreślała, że najpiękniejsze momenty to te spędzone w rodzinnym gronie. Małgorzata Socha  niedawno po raz trzeci została mamą. Teraz podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem ze swoimi pociechami.

Małgorzata Socha na uroczej fotografii z córeczkami

Aktorka zawsze podkreślała, że marzy o dużej rodzinie. „Kiedyś odgrażałam się, że będę miała troje dzieci, i słowa dotrzymałam. W moim przypadki sprawdziło się powiedzenie: „Uważaj, o czym marzysz, bo może się spełnić”, mówiła niedawno w rozmowie z Party. Małgorzata Socha wychowuje wraz z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim pięcioletnią córeczkę Zosię, półtoraroczną Basię. A we wrześniu do ich szczęśliwej gromadki dołączył synek, Staś.

Aktorka nie ukrywa, że macierzyństwo dodaje jej energii i każdą wolną chwilę stara się spędzać ze swoimi pociechami. „Macierzyństwo daje Ci to piękne poczucie, że już zawsze będziesz komuś potrzebna. Jest czymś takim, że jeżeli tego nie dotkniesz, nie przeżyjesz sama, trudno to sobie wyobrazić”, mówiła w wywiadzie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz.

Swoim pociechom przekazuje to, co najważniejsze. Zależy jej na tym, by w życiu postępowały mądrze, a przy tym kierowały się sercem. „Mam nadzieję, że takie rzeczy wyniosą z domu. Chciałabym też, żeby były świadomymi kobietami, żeby dobrze czuły się w świecie. Ważne są języki, obycie, więc my też się nie zamykamy w domu, wychodzimy do ludzi. I to sprawia, że dzieciaki są otwarte”, dodała.

Gwiazda stara się strzec prywatności swoich najbliższych. Jednak od czasu do czasu zamieszcza w mediach społecznościowych urocze zdjęcia z dziećmi. Najnowsza fotografia rozczuliła internatów. Widzimy, jak aktorka spędza czas z dziewczynkami czytając im bajki przed snem w łóżeczku. „Czytamy bajki na dobranoc... 🥰 Czytajmy Dzieciom codziennie! Chociaż te 20 minut 😊”, przypomina Małgorzata Socha.

„Też tak siadałam z dziećmi w łóżeczku 👍 to był piekny czas❣”, „Hehe skąd ja to znam :-) wciskanie się do łóżeczka dzieciątka 😍😍”, „Ale masz wesoło z trójka 🤣🤪”, piszą fanki.

Widać, że Małgorzata Socha wypracowała sobie wspaniałą więź ze swoimi pociechami! Zobacz, jak spędzają wspólnie czas.  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!