Małgorzata Socha, VIVA! marzec 2012
Fot. Piotr Porębski/Metaluna
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Socha zostanie mamą po raz trzeci?! „Dzieci nigdy dość!”

Małgorzata Socha o macierzyństwie i rodzinie.

Olga Figaszewska 10 lutego 2018 17:00
Małgorzata Socha, VIVA! marzec 2012
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Dla Malgorzaty Sochy rodzina jest najważniejsza. Aktorka jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. I wszystko wskazuje na to, że planuje znów powiększyć swoją rodzinę. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że myśli o trzecim dziecku?!

Małorzata Socha zostanie mamą po raz trzeci?!

 Aktorka wychowuje już pięcioletnią Zosię. Gdy ją urodziła pisano, że marzy o dużej rodzinie i na pewno nie poprzestanie. „Jak się ma pierwsze dziecko to się myśli o drugim”, mówiła wtedy. Zawsze może liczyć na wsparcie swojego męża. Krzysztof Wiśniewski z którym wzięła ślub w 2008 roku, chętnie pomagał w opiece nad córką.

„20 lat temu były inne wzorce, dziś mamy równouprawnienie i zawsze czekam na Krzysia z kąpielą Zosi”, mówiła Małgosia w jednym z wywiadów. Trzy tygodnie temu, jej najmłodsza pociecha, Basia świetowała pierwsze urodziny. To niezwykłe wydarzenie, przywołało dawne wspomnienia. W rozmowie z Faktem, aktorka zdradziła, że myśli o powiększeniu rodziny!

„Oczywiście, że chcę kolejne dziecko. Dzieci nigdy dość! Jeśli tak się przydarzy to będzie absolutnie niesamowite i będę się bardzo cieszyła. Naprawdę bardzo kocham dzieci”, zdradziła.

Małgorzata Socha o macierzyństwie 

Na swoim koncie odnotowuje kolejne sukcesy, jednak największe szczęście daje jej rodzina. Sama przyznaje, żę najcudowniejsze chwile spędzam z córeczkami. Jak zmieniło się jej życie po pojawieniu się dzieci? „O pierwszej ciąży powiem trochę drastycznie: to jest jak taka bomba z opóźnionym zapłonem – już nigdy nic nie będzie takie samo. Ale to też fajne, bo rodzicielstwo jest czymś fantastycznym i dzięki temu, że jestem mamą moje życie jest pełniejsze”, relacjonowała. 

Zgadzasz się ze stwierdzeniem, że rodzina daje najwięcej radości?  

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.