Anna Przybylska, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski
WSPOMNIENIE

Menadżerka uczciła pamięć Ani Przybylskiej w rocznicę urodzin. Wzruszające słowa

Czytając je, trudno nie uronić łzy...

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2020 10:11
Anna Przybylska, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Mimo że odeszła sześć lat temu, wciąż tak trudno w to uwierzyć... Ania Przybylska 26. grudnia 2020 roku obchodziłaby 42. urodziny. Niestety, zgasła zbyt wcześnie. Z okazji tej wyjątkowej rocznicy jej pamięć uczciła menadżerka i najbliższa przyjaciółka, Małgorzata Rudowska.

Małgorzata Rudowska o relacji z Anią Przybylską

Były niemal jak siostry. Łączyła je głęboka i silna więź. Może dlatego, że obie szybko straciły ukochanych ojców... Współpracowały ze sobą na polu zawodowym przez 19 lat, mogły liczyć także zawsze na wzajemne wsparcie w życiu prywatnym. Małgorzata Rudowska była menadżerką Ani Przybylskiej od początku jej kariery. Na początku musiała przekonać do siebie jej rodziców. Szybko nawiązała się między nimi nić porozumienia. Mogły na sobie polegać w każdej sytuacji. Tak mówiła o tej relacji agentka gwiazdy w intymnej rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla vivy.pl w 2017 roku.

„Rozmawiałyśmy o wszystkim, ale głównie o naszych rodzinach. Nie było dnia, żebyśmy do siebie nie zadzwoniły. A jak mieszkała zagranicą, to kontaktowałyśmy się na skype. Mogłyśmy na siebie liczyć w każdej sytuacji. Ufałyśmy sobie bezgranicznie i pomagałyśmy jedna drugiej. Wypłakiwałyśmy się sobie wzajemnie w mankiet. To ja pierwsza miałam dziecko i wiedziałam, jak bardzo Ania też chce je mieć, najlepiej dużo dzieci. Nigdy żadna z nas nie oszukiwała, ani ona mnie, ani ja ją. Myśmy nawet umowy nigdy żadnej nie spisały”, zwierzyła się.

Małgorzata Rudowska była przy Ani Przybylskiej do samego końca. Tak wspomina jej ostatnie chwile...

„Rozkleiłam się dopiero dzień przed śmiercią, gdy czułam, że ją widzę ostatni raz. Powiedziałem że to bardzo niesprawiedliwie, że właśnie ona odchodzi. Stwierdziła wtedy, że to nic nie zmieni, że będę żyła dalej. A potem zaczęłyśmy rozmawiać o normalnych codziennych sprawach”, zdradziła.

Małgorzata Rudowska uczciła urodziny Ani Przybylskiej

Ukochana aktorka Polaków przyszła na świat 26. grudnia 1978 roku w Gdyni. Dziś obchodziłaby 42. urodziny. Niestety, zgasła zbyt wcześnie. Osierociła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona oraz Jasia. Tego dnia bliscy ze szczególnym ciepłem oraz niezwykłymi emocjami wspominają Anię Przybylską.

Wśród nich jest Małgorzata Rudowska. Menadżerka aktorki opublikowała na swoim profilu na Instagramie niepublikowaną wcześniej fotografię zza kulis jednej z sesji. Gwiazda ma na niej różową, krótką sukienkę oraz upięte w kok włosy. Podpisała ją jednym, ale jakże wymownym zdaniem.

„Still miss you”, czyli „Nadal za Tobą tęsknię”. Inną archiwalną fotografię aktorki opublikowała również na swoim InstaStories...

Internauci w komentarzach dali wyraz temu, że wciąż pamiętają o Ani Przybylskiej...  

Ania Przybylska, Anna Przybylska
Fot. Instagram @gosiarud

Ania Przybylska, Małgorzata Rudowska i Jolanta Czaja za kulisami jednej z sesji dla „VIVY!”:

Ania Przybylska, Małgorzata Rudowska i Jolanta Czaja
Fot. Archiwum prywatne
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.