Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zdjęcie płaczącego synka. Reakcja taty rozczula!

Fotografia łapie za serce!

Redakcja VIVA! 28 września 2020 07:50
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu została mamą po raz trzeci. Na świat przyszedł wtedy mały Henryk, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Rodzice z pewnością nadal nie mogę się nacieszyć nowym członkiem rodziny. Chętnie dzielą się poruszającymi zdjęciami Henia oraz innymi wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. Małgorzata Rozenek wstawiła wczoraj dwa powiązane ze sobą posty. W jednym z nich umieściła zdjęcie płaczącego synka. Co się stało? Reakcja Radosława Majda jest rozczulająca! W domu Majdanów z pewnością nikt nie narzeka na nudę. 

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła ponad trzy miesiące temu

Radosław Majdan wraz z żoną i dwójką jej synów trzy miesiące temu powitali na świecie nowego członka rodziny. Małgorzata Rozenek nie odkładała kwestii powrotu do formy w czasie. Właściwie już zaraz po porodzie wróciła do pracy oraz podjęła regularne treningi pod okiem profesjonalistów. Prezenterka to prawdziwy wulkan energii! Wiadomo też, że zagra w jednym z nadchodzących filmów Patryka Vegi, o czym opowiedziała Pudelkowi. "Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca", powiedziała. Znajduje czas zarówno na obowiązki rodzinne, domowe, zawodowe, jak i regularne treningi, szkolenia oraz kontakt z fanami przez media społecznościowe. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry ☀️ życzymy Wam cudownej niedzieli 😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie płaczącego synka. Radosław Majdan reaguje

Oprócz ogromu obowiązków i aktywności Małgorzacie Rozenek nadal bez problemu udaje się też wcisnąć w harmonogram utrzymywanie kontaktu z fanami. Prezenterka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi osiągnięciami, efektami pracy czy po prostu wspólnymi chwilami z ukochaną rodziną. Wczoraj opublikowała zdjęcia swojego męża oraz psa. Zarówno Radosław Majdan, jak i George śpią na łóżku jak zabici. "Nie chcę spać jak dziecko, chce spać jak mój mąż albo George", opisała fotografie. 

Chwilę później na Instagramie prezenterki pojawiło się zdjęcie nawiązujące do poprzedniego. "Tymczasem pokój obok. Jeżeli nie wiesz o co chodzi, zobacz mój poprzedni post", napisała zapracowana mama. Fotografia przedstawia Małgorzatę Rozenek przytulającą płaczącego Henryka. Chłopiec zdecydowanie nie był w swojej strefie komfortu. Nic dziwnego, że prezenterka wolałaby nie dzielić nawyków sennych ze swoim synem. Największą uwagę przykuła jednak rozczulająca reakcja Radosława Majdana. "Mój kochany synek. Tatuś już idzie przytulić", napisał przejęty tata w komentarzach. Ciekawe, czy płacz małego Henryka faktycznie wybudził Majdana, który pospieszył później do synka, czy był to raczej żartobliwy komentarz. Tak czy siak, reakcja taty łapie za serce!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.