Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM JEST GŁOŚNO

Tyle Małgorzata Rozenek-Majdan zarabia na Instagramie dzięki dziecku!

Te kwoty robią ogromne wrażenie!

Konrad Szczęsny 18 czerwca 2020 14:31
Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Odkąd w zeszłym tygodniu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostali rodzicami, codziennie publikują na swoich profilach w mediach społecznościowych rozczulające zdjęcia z maleńkim Heniem. Okazuje się, że firmy i reklamodawcy doceniają ogromne zainteresowane, które wzbudza synek pary. Oferują za sponsorowane posty na Instagramie kwoty, które przyprawiają o zawrót głowy! Ile za ich publikację może zarobić gwiazda TVN?

Małgorzata Rozenek-Majdan zarobi krocie za posty sponsorowane na Instagramie

Przed ciążą i narodzinami synka prezenterka inkasowała za każde zdjęcie, na którym reklamowała produkt, od 15 do 30 tysięcy złotych. Było to oczywiście uzależnione w dużej mierze od hojności firmy oraz tego, co oferowali. 

Zainteresowanie ofertami współpracy znacznie wzrosło, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan oficjalnie ogłosiła ciążę, zaś po narodzinach dziecka sięgnęło zenitu. Jak mówi osoba blisko związana z parą, są dosłownie zasypywani kolejnymi ofertami współpracy. Firmy prześcigają się w ich składaniu, a każda opiewa na sumę, która zwala z nóg.

„Małgorzata jest zasypywana ofertami postów sponsorowanych związanymi z produktami dla dzieci na Instagramie. Co prawda, nigdy nie narzekała na brak takich ofert, ale teraz zmienili się klienci oraz... stawki. Oferty dotyczą właściwie wszystkiego: ciuszków, kosmetyków, odżywek, mebelków, akcesoriów związanych z pielęgnacją i karmieniem, zabawek, maskotek”, zdradziła w rozmowie z serwisem Pudelek znajoma gwiazdy.

Szczęśliwa mama zachowuje jednak zdrowy rozsądek i nie ma zamiaru zasypywać fanów takimi postami. 

„Wybiera tylko rzeczy najlepszej jakości i buduje „markę” Henryczka. To będzie „złote dziecko” polskiego show biznesu”, ekscytuje się w rozmowie z portalem informator.

Ile dokładnie zaoferowali Małgorzacie Rozenek-Majdan reklamodawcy?

Stawki rozpoczynają się od 20 tysięcy złotych. Jednak za jeden z postów zaproponowano gwieździe TVN bajońską sumę... 100 tysięcy złotych! Oferta ta została przez gwiazdę przyjęta. 

Trzeba przyznać, że kwota robi ogromne wrażenie!

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała urocze zdjęcie z małym Heniem

Dziś prezenterka opublikowała kolejną uroczą fotografię z synkiem. Małgorzata Rozenek-Majdan trzyma małego Henia w ramionach. W podpisie pod zdjęciem cieszy się, że chłopczyk przespał niemal całą noc!

„Dzień dobry. ale mamy cudowną noc za sobą. Henio obudził się tylko dwa razy na karmienie, popił posapał i zasypiał. to pierwsza taka noc bo do tej pory od 2 do 5 lubił potańczyć. jesteśmy tacy szczęśliwi”, zwierzyła się była Perfekcyjna Pani Domu.

Przeprosiła również fanów, że... tak często publikuje urocze zdjęcia z synkiem!

„Przepraszam, że tak Was spamuje Henrysia fotami, ale On jest tak śliczny i kochany, że nie mogę się powstrzymać. to będzie bardzo miły dzień ❤️ czego Wam z całego serca życzę”, zakończyła wpis.

Uroczą fotografię możesz zobaczyć poniżej.  

Za jeden post na Instagramie, reklamujący produkty dla dzieci, Małgorzata Rozenek-Majdan zainkasowała aż 100 tysięcy złotych: 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.