Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki! Chodzi o wybory prezydenckie

„Chce pani, żeby Henio uczył się w szkole o masturbacji?”. Gwiazda odpowiedziała!

Konrad Szczęsny 29 czerwca 2020 20:46
Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Pod niedzielnym zdjęciem prezenterki zrobiło się naprawdę gorąco! Tematem były oczywiście wybory prezydenckie. Małgorzata Rozenek-Majdan zasugerowała, że w pierwszej turze głosowała na kandydata KO, Rafała Trzaskowskiego. To nie spodobało się części jej fanek. „Chce pani, żeby Henio uczył się w szkole o masturbacji?”, zapytała zniesmaczona. Na odpowiedź gwiazdy TVN nie trzeba było długo czekać!

Małgorzata Rozenek-Majdan głosowała na Rafała Trzaskowskiego w pierwszej turze wyborów prezydenckich

Prowadząca „Projekt Lady” wybrała się w niedzielę do urny w towarzystwie męża, Radosława Majdana. Z tej okazji podzielili się z fanami zdjęciem sprzed lokalu wyborczego.

„Trzasnęliśmy to. #wybory2020 #idźnawybory”, podpisała je Małgorzata Rozenek-Majdan.

Nie jest tajemnicą, że w ten sposób okazała wsparcie Rafałowi Trzaskowskiemu, kandydatowi KO. Wielokrotnie zresztą publicznie krytykowała partię sprawującą władzę za podejmowane decyzje. Co za tym idzie, nie jest zwolenniczką urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy.

Oczywiście pod fotografią rozgorzała burzliwa dyskusja. Jedna z fanek zadała prezenterce bardzo kontrowersyjne pytanie, dotyczące edukacji seksualnej.

Internautka do Małgorzaty Rozenek-Majdan: „chce pani, żeby Henio uczył się w szkole o masturbacji?”

Polityczny wybór Małgorzaty Rozenek-Majdan wyraźnie oburzył jedną z fanek. Nie dość, że przestała obserwować oficjalny profil gwiazdy TVN na Instagramie, to zadała pytanie, które wielu fanów zbulwersowało.

„Matko! Przestaje obserwować. Widocznie chce Pani, aby Henio uczył się w szkole, jak się masturbować, bo akurat Trzaskowski wprowadza takie rzeczy do programu. Wstyd”, grzmiała oburzona.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie pozostała dłużna i szybko skwitowała komentarz internautki.

„Skąd Wy bierzecie te bzdury? Powtarzane jak legendy o czarnej Wołdze”, zripostowała.

Przypomnijmy, że za dwa tygodnie odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Weźmie w niej udział urzędujący prezydent Andrzej Duda oraz kandydat KO, Rafał Trzaskowski. Eksperci zgodnie podkreślają, że będzie liczył się w niej każdy głos.

Redakcja viva.pl zachęca wszystkich swoich czytelników, by poszli do urn i spełnili w ten sposób obywatelski obowiązek.  

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przed lokalem wyborczym:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trzasnęliśmy to 😉😁💪 #wybory2020 #idźnawybory 🇵🇱

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Rafał Trzaskowski - to jego poparli w pierwszej turze państwo Majdanowie. Czy zwycięży 12 lipca 2020 roku?

Rafał Trzaskowski
Fot. Justyna ROJEK/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.