Henryk Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan dzieci
Fot. Instagram
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan zrelacjonowała rodzinny weekend na wsi u mamy

Uwagę fanów zwrócił tylko jeden członek rodziny! Kim jest Kefir?

Konrad Szczęsny 27 lipca 2020 09:20
Henryk Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan dzieci
Fot. Instagram

Od kilku tygodni publikowane przez Małgorzatę Rozenek-Majdan treści wzbudzają duże emocje. Prezenterka, która 10 czerwca została po raz trzeci mamą, relacjonuje niemal każdy dzień z życia Henia Majdana. Choć fotografie cieszą się sporą popularnością wśród fanów, są i tacy, którzy zarzucają gwieździe TVN nadmierne epatowanie życiem prywatnym. Te najnowsze fotografie z pewnością będą dla nich kolejną okazją do krytyki. Żona Radosława Majdana wydaje się jednak zupełnie tym nie przejmować!

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną na wsi

W niedzielny wieczór Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię fotografii, na których pozuje z najbliższymi. Co prawda tym razem Henio nie odgrywa głównej roli, ale fani zwrócili uwagę na dwóch pozostałych synów prezenterki i... kogoś jeszcze.

„Świeże powietrze, spacery, pyszne jedzenie, słońce, totalny relaks”, podpisała zdjęcia gwiazda TVN, która na niedzielny relaks wybrała niezobowiązującą stylizację: dżinsowe spodnie, niebieski t-shirt (oba elementy garderoby z wizerunkiem Myszki Miki) oraz kraciastą, luźną koszulę. Z hasztagów („tak trzeba żyć”, „nie ma jak u mamy”) wynika, że państwo Majdanowie wraz z pociechami wybrali się do rodziców prezenterki.

Potwierdzą to podobizny Zofii i Stanisława Kostrzewskich widoczne na jednej z fotografii. Uwagę wszystkich zwrócił jednak zupełnie inny członek rodziny...

Małgorzata Rozenek-Majdan o fryzurze konia Kefira

Chodzi o konia i jego... niecodzienną fryzurę. Uwagę na nią zwróciła sama Małgorzata Rozenek-Majdan.

„P.S. Nie pytajcie, kto strzygł Kefira (kuca)”, zaczepnie napisała gwiazda, czym oczywiście wywołała burzliwą dyskusję w komentarzach.

Fani nie tylko zgodzili się, że fryzura zwierzęcia nie jest najbardziej korzystna, lecz także zaczęli dzielić się osobistymi historiami, związanymi z nieudanymi wizytami u fryzjera.

„Haha, kuc faktycznie ma odlotową fryzurę, Czyżby mężuś strzygł?”, „Kefir wygląda oryginalnie, Radzio strzygł kuca?”, „Kefir ma pięknie cieniowaną grzywę ;)”, „Kefir ma piękną grzywę,całe dzieciństwo taką miałam. :D P. S. Później odkryłam że mogę obcinać sama, było jeszcze gorzej, aż na samym końcu odkryłam fryzjera hahahahh”, pisali rozentuzjazmowani.

Niektórzy obstawiali nawet, że kucyka strzygła sama Małgorzata Rozenek-Majdan. Wtedy jednak na pewno jego fryzura byłaby perfekcyjna!  

Gwiazda TVN spędziła mijający weekend z rodziną na wsi:

Małgorzata Rozenek-Majdan miała czas na odpoczynek w gronie najbliższych:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry☀️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.