Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan opuści Polskę?! „Nie będę chciała wrócić do pracy”

Wraz z najbliższymi zdecyduje się wyprowadzić z kraju?

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2020 21:07
Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Kilka dni temu zostali rodzicami. Małgorzata Rozenek-Majdan 11 czerwca urodziła synka, któremu nadała wraz z Radosławem Majdanem imię Henryk. Każde zdjęcie malca wywołuje w mediach ogromną sensację. Czy w związku z przyjściem na świat dziecka para zdecyduje się wyprowadzić z Polski? Pomysł ten rozważali na pewno przed pandemią koronawirusa...

Małgorzata Rozenek-Majdan wyprowadzi się z kraju z rodziną?

Pojawienie się na świecie dziecka jest dla nich spełnieniem marzeń i ukoronowaniem trzyletnich starań. Małgorzata Rozenek-Majdan podkreślała w wywiadach, że gdyby po raz kolejny nie udało jej się donosić ciąży, nie podejmowaliby wraz z mężem więcej prób.

Na szczęście stało się inaczej i dziś zakochani cieszą się pojawieniem na świecie małego Henia. Jest ich oczkiem w głowie. Jak podkreślają, to czas dla nich, który w całości chcą poświęcić rodzinie.

Przed pandemią koronawirusa, w związku z którą zamknięto granice, rozważali nawet wyjazd do innego kraju. Tak mówili o tym w wywiadzie wideo dla viva.pl, przeprowadzonym przez Rafała Kowalskiego.

„Chcieliśmy wynająć dom we Francji albo w Hiszpanii. Chcieliśmy tam być przez jakiś czas. Na pewno nie będę chciała wrócić do pracy szybko. Wiesz, my się długo naczekaliśmy na tego małego”, podkreślała wówczas wzruszona Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie chce szybko wracać do pracy

Ostatecznie zaszyli się na Mazurach i tam przeczekali najgorsze. Potrzebowali spokoju i wytchnienia przed decydującym dniem. 

„Na pewno się odizolujemy. Mamy już plan gdzie, ale to będzie w Polsce. Wybierzemy się do miejsca, gdzie Małgosia będzie mogła odpocząć, dojść do siebie. Gdzie będzie dużo zieleni, nasze psy będą biegały, dzieciaki będą się bawiły”, zdradził w rozmowie z viva.pl Radosław Majdan.

Gdy obostrzenia został poluzowane, wrócili do Warszawy. To tu w prywatnym szpitalu 11 czerwca 2020 roku przyszedł na świat ich wyczekany synek, Henio. Teraz mogą świętować ten wyjątkowy moment w rodzinnym gronie.

„Chcemy być wszyscy razem, chcemy w ten moment wejść i przywitać nowego członka rodziny w ten sposób, by nikt się nie spieszył, nikt się nie denerwował. Ja się chcę tym stanem nacieszyć. Zobaczymy, jak długo wytrzymam”, mówiła nam przed porodem gwiazda TVN.

Czy zrealizują swój niedoszły plan i w związku z otwarciem granic zdecydują się całą rodziną wyjechać na jakiś czas poza granice kraju, w spokojne miejsce? Czas pokaże.  

Pierwsze opublikowane przez Małgorzatą Rozenek-Majdan zdjęcie z małym Heniem:

Trzecia ciąża była dla Małgorzaty Rozenek-Majdan wyjątkowym czasem: 

Trzej synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan na jednym zdjęciu. Staś, Tadzio i Henio:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwsze dni w domu,to zawsze wielka rewolucja 🤷‍♀️ jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” 😁i tak, też robię😁 te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wyglada już tak dobrze jak kiedyś 😁 a kobieta w połogu...🤦‍♀️ zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię😜 Za to chłopcy szczęśliwi 😁 trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy 😁 #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana 😜 zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości ❤️ a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana 😂😂😂 Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego 💕 i wyraźnie mu to pasuje 🥰 miłej niedzieli dla wszystkich ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Radosław Majdan i Henio Majdan na wspólnym zdjęciu: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niedaleko pada jabłko...😂 Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem 😂 ale nie jakoś długo, może dwie godzinki 😜 Henio powoli, podkreślam powoli, przechodzi z rytmu ciążowego, kiedy był najbardziej aktywny w nocy, na rytm dzienny😁 już widzimy światełko w tunelu 💪 szczególnie ja, bo po nakarmieniu tatuś nosi synka aż zaśnie 😁kocham ich bardzo ❤️ i powiem Wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock’n rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony 😉 Miłego dnia kochani 😘 #dzidziuśmajdana

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.