Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Ależ oni wyrośli! Małgorzata Rozenek-Majdan na czułych zdjęciach z synami

Prezenterka promienieje w ciąży! Tak spędza czas z rodziną

Konrad Szczęsny 17 maja 2020 18:44
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Już za kilka tygodni Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie po raz trzeci mamą. Prezenterka przebywała w ostatnim czasie z rodziną na Mazurach, izolując się od świata zewnętrznego. Ma to oczywiście związek z pandemią koronawirusa. Jednak dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych Radosław Majdan poinformował, że zmierzają w odwiedziny do rodziców gwiazdy TVN. Zdjęcia z tej wyjątkowej wizyty Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Pozuje na nich z synami oraz z rodzicami.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała synów i rodziców

Na dwóch fotografiach prezenterka przytula 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza. Na trzeciej zaś uwieczniła rodziców, męża i synów. 

„Moje wszystko... kocham Ich ❤️ #familytime”, napisała wzruszona .

Internauci zwrócili uwagę na krągłości 41-latki. Jej brzuszek jest ogromny! Nic dziwnego. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan lada dzień powitają na świecie synka.

Jednak uwagę przykuli przede wszystkim synowie gwiazdy TVN. Fani komentujący fotografie nie mogą wyjść z podziwu, że chłopcy są już tak duzi!

„Nie wiem dlaczego myślałam ze to jeszcze maluchy?”, „Starszy syn podrósł tak zmężniał . Fajna rodzinka jeszcze trochę i będzie kruszynka. Wszystkiego dobrego”, „W rodzinie siła”, „Cudni wszyscy jesteście”, podkreślają poruszeni.

Synowi Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest matką dwóch synów. Pierwszy z nich, Stanisław, przyszedł na świat w 2006 roku. Cztery lata później przyszła gwiazda TVN urodziła Tadeusza. Ojcem chłopców jest aktor Jacek Rozenek. Obaj przyszli na świat dzięki metodzie in vitro, czego prezenterka nigdy nie ukrywała. Trzecie dziecko prezenterki – również syn – urodzi się lada dzień. Planowany termin porodu do początek czerwca. Jego ojcem jest obecny mąż gwiazdy, były piłkarz Radosław Majdan.

Jak Stasio i Tadzio wyglądają obecnie? Możesz zobaczyć poniżej.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W drodze do Teściów 😋 będzie smacznie 😁

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje wszystko... kocham Ich ❤️ #familytime

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

A tak synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan wyglądali w październiku 2016 roku, czyli cztery lata temu:

Małgorzata Rozenek-Majdan, Tadeusz Rozenek, Stanisław Rozenek
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.