Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek zauważyła uderzające podobieństwo między Heniem a Radosławem!

Jaki ojciec, taki syn!

Redakcja VIVA! 2 listopada 2020 14:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Niespełna pięć miesięcy temu do grona rodziny Majdanów dołączył mały Henryk. "Nasz dar od losu. Czasami, kiedy człowiek bardzo długo o czymś marzy, boi się, że gdy jego pragnienia w końcu się spełnią, już nie będzie tak fajnie. W naszym przypadku rzeczywistość jest piękniejsza niż marzenie. Żyjemy w ciągłym zachwycie nad Henrykiem", mówiła o swoim synku Małgorzata Rozenk-Majdan w rozmowie dla VIVY!. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a dumna mama z chęcią dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych, co jakiś czas publikując wzruszające fotografie z synkiem. Tym razem zauważyła pewien niesamowity szczegół. Okazuje się, że mały Henio już wykazuje ogromne podobieństwa do swojego taty, Radosława Majdana!

Małgorzata Rozenek-Majdan zauważyła między Heniem a Radosławem uderzające podobieństwo!

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla rodziny Majdanów. Zakażony koronawirusem Radosław Majdan wymagał hospitalizacji, podczas gdy jego żona wraz z dziećmi zmuszona była do domowej izolacji. "Mam chorego męża w szpitalu, chorą mamę, której nie mogę odwiedzić, przestraszone starsze dzieci w domu i czteromiesięczne niemowlę, które potrzebuje spokojnej mamy. Wszyscy razem od niedziele jesteśmy na kwarantannie", napisała w mediach społecznościowych Małgorzata Rozenek-Majdan. Pełen emocji i żalu wpis opublikowała jako komentarz to napiętej sytuacji społecznej w Polsce po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji z 22 października. 

Na szczęście stan Radosława Majdana znacząco już się poprawił i w zeszłym tygodniu mógł dołączyć do swojej rodziny w domu. Nadal pozostający jednak na kwarantannie Majdanowie, starają się wykorzystać ten czas jak najlepiej i skupiać się pozytywach. W zaistniałej sytuacji najważniejszym jest, że są w komplecie i mogą spędzać czas w gronie najbliższych. 

Jednym ze sposobów na spędzanie wolnego czasu Radosława Majdana jest oglądanie meczy piłkarskich ze swoim niedawno narodzonym synkiem. Podczas jednego z takich seansów, Małgorzata Rozenek-Majdan zauważyła między nimi uderzające podobieństwo. "Radzio od dzieciństwa ma taki zwyczaj, że jak jest skupiony, albo o czymś intensywnie myśli to łapie się i międli za ucho. Nie wiem dlaczego tak ma, ale ma. Spójrzcie teraz na Henrysia", zwróciła uwagę swoich fanów na Instagramie. Opublikowała także wspólnie zdjęcie Radosława i Henryka, którzy faktycznie wyglądają wręcz identycznie. Widok ten chwyta za serce! Genów się nie oszuka.  

Rodzina Majdanów w sesji zdjęciowej VIVY!:

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.