Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O NIECH JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pokazali prezent, który dostali po narodzinach Henia

Jego wielkości... wanny!

Konrad Szczęsny 25 czerwca 2020 16:16
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Odkąd 11 czerwca tego roku zostali rodzicami, wzbudzają ogromne zainteresowanie internautów. Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pokazali prezent, jaki otrzymali z okazji narodzin Henia. „Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, że otacza nas tylu wspaniałych i pozytywnych ludzi. Bardzo Wam dziękujemy”, napisali wzruszeni.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są zasypywani prezentami

Wielu internautów podkreśla, że choć nie znają gwiazdy TVN i jej męża osobiście, niezwykle cieszą się ich szczęściem. Narodziny Henia Majdana były długo wyczekiwane i rodzice po jego przyjściu na świat wprost nie posiadają się z radości.

Otrzymują również wiele prezentów od różnych marek, znajomych i przyjaciół. Kurierzy są stałymi bywalcami w ich domu.

„Kolejny dzień: ręce kurierów uginały się od prezentów dla narodzonego zaledwie tydzień temu synka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Trzeba przyznać, że Henio od pierwszych chwil na świecie przekonał się, co to znaczy dostatek. […] Ostatnio wśród naręcza prezentów znoszonych do domu Majdanów można było zauważyć np. wielką matę z przyczepionymi do niej pluszakami”, relacjonował „Fakt”.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pokazali prezent, który dostali po narodzinach synka

Para postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zamieściła na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan zdjęcie jednego z prezentów. To ogromnych rozmiarów bukiet. Jednocześnie podziękowali wszystkim, którzy postanowili im coś podarować z okazji przyjścia na świat upragnionego dziecka.

„Chcielibyśmy bardzo w imieniu swoim i Henryczka podziękować za wszystkie wspaniale prezenty i kwiaty, które od dwóch tygodni do nas spływają. Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, że otacza nas tylu wspaniałych i pozytywnych ludzi. Bardzo Wam dziękujemy”, podkreślili wzruszeni.

Internauci byli pod wrażeniem prezentu. W komentarzach stwierdzili, że jest on idealny do trzymania w... wannie! 

„Ooo widać, że jest moc i noc przespana. Bukiet perfekcyjny, nie mogło być inaczej”, „Piękniejszego bukietu w życiu na oczy nie widziałam!”, pisali zachwyceni.

I trudno się z nimi nie zgodzić!  

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan otrzymali po narodzinach Henia m.in. ogromny bukiet kwiatów:

A to wydra: jak wynika z podpisu, ulubiona maskotka Henia:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.