Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O NIECH JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan cieszą się z chwili dla siebie

Fanka: „to jakieś oszustwo. Wyglądacie na wypoczętych”

Konrad Szczęsny 20 czerwca 2020 11:03
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Od 11 czerwca 2020 cieszą się z przyjścia na świat upragnionego dziecka. Małgorzata i Radosław Majdanowie dokumentują pierwsze dni z życia synka w mediach społecznościowych. Na tym najnowszym pozują razem i cieszę się z chwil... tylko dla siebie. „Uff... zasnął. Dawno nie mieliśmy tyle wolnego”, napisała rezolutna prezenterka.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan cieszą się z wolnego wieczoru

Piątkowy wieczór przyniósł parze chwile wytchnienia. Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fanami swoim szczęściem. Zamieściła zdjęcie, na którym pozuje z mężem i nie ukrywa przy tym swojego szczęścia.

Uff... zasnął. Dawno nie mieliśmy tyle wolnego. Jakie macie plany na piątek? Impreza? Kanapa i film?”, zapytała obserwatorów na swoim profilu na Instagramie.

Do dyskusji włączył się sam Radosław Majdan, który skontrował, że dla niego wieczór wcale nie będzie taki spokojny.

„Kochanie, ja niestety mam plan na ten wieczór. Idę do pracy”, przypomniał.

Potwierdzeniem było zdjęcie, które zamieścił na swoim profilu. Okazało się, że były piłkarz w piątkowy wieczór komentował jedno z wydarzeń sportowych.

„Zapraszamy dzisiaj o godz. 20.30 do Zabrza na mecz⚽️Górnika z Korona Kielce. Nie łatwo było zostawić Henia i wyjść do pracy. dobrze, ze dogrywki nie bedzie ⚽️ @canalplussport”, napisał.

Fani o Małgorzacie i Radosławie Majdanach: wyglądacie na wypoczętych

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Przede wszystkim doceniano wygląd pary. Fani i internauci stwierdzili, że małżeństwo prezentuje się doskonale, wygląda na wypoczęte i zrelaksowane.

„Ej, to jakieś oszustwo. Wyglądacie na mega wypoczętych”, zauważyła jedna.  „Małgosiu, wyglądasz ślicznie. Gratuluję Wam pięknego synka. Niech rosnie zdrowy i szczęśliwy na pociechę kochających rodziców”, ekscytowała się poruszona Tamara Arciuch. „Jak na rodziców tygodniowego synka to świetnie wyglądacie ? nasz Franio skończył 7 miesięcy i może miał dwie dobre przespane nocki 6 godzinne, od 3 miesięcy męczą dziąsła ząbki nie chcą się przebić”, zwierzył się ktoś trzeci.

Do jednego z tych komentarzy odniosła się Małgorzata Rozenek-Majdan.

„Ja pomalowana, a R ma w sobie to coś”, wyjaśniła rezolutnie.

Urocze zdjęcia pary możesz zobaczyć poniżej. Wyglądają kwitnąco?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.