Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
ZE ŚWIATA SERIALI

Małgorzata Kożuchowska wróci do M jak miłość?!

Słowa aktorki nie pozostawiają co do tego wątpliwości

Konrad Szczęsny 1 grudnia 2018 16:11
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

W tym roku minęło 7 lat od momentu, w którym grana przez Małgorzatę Kożuchowską Hanka Mostowiak zmarła w serialu. Od tamtej pory co jakiś czas pojawiają się w mediach publikacje wskazujące na to, że scenarzyści chcieliby przywrócić bohaterkę do życia, choć na krótką chwilę, na przykład jako ducha we wspomnieniach innych postaci. Co o tych pomysłach myśli aktorka?

Małgorzata Kożuchowska o powrocie Hanki Mostowiak do M jak miłość

Z okazji 18. urodzin serialu M jak miłość Małgorzata Kożuchowska została zapytana przez dziennikarkę Party.pl czy według niej możliwe jest, by Hanka powróciła do produkcji jako duch, sobowtór albo jakaś postać bliźniacza.

„W telewizji, w serialu, w kinie, w filmie wszystko właściwie jest możliwe. Jeżeli jest pomysł i mądra, niebanalna koncepcja, to wydaje mi się, że widz da się wpuścić, złowić, złapać w takie sieci. Ale trzeba mieć też na to ochotę – przede wszystkim. Trzeba chcieć takiego powrotu”, podkreśliła aktorka w rozmowie z Anną Robak.

Czy Małgorzata Kożuchowska chciałby wrócić do M jak miłość jako Hanka Mostowiak?

Czy z jej strony chęć takiego powrotu istnieje?

„Dla mnie jest to jednak jakaś zamknięta karta. Tak jak powiedziałam, wspominam to z sentymentem, ale nie chciałabym już wracać”, wyjawiła, śmiejąc się, gwiazda.

To oznacza, że fani M jak miłość prawdopodobnie już nigdy nie zobaczą Małgorzaty Kożuchowskiej na szklanym ekranie w roli Hanki Mostowiak...  

Jak wyglądali Kożuchowska, Kuszewski i Domagała w serialu M jak Miłość kilka lat temu?
Fot. MTL Maxfilm

Zdjęcie ślubne Hanki i Marka Mostowiaków w M jak Miłość
Fot. MTL Maxfilm

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.