Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
ZE ŚWIATA SERIALI

Małgorzata Kożuchowska wróci do M jak miłość?!

Słowa aktorki nie pozostawiają co do tego wątpliwości

Konrad Szczęsny 1 grudnia 2018 16:11
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

W tym roku minęło 7 lat od momentu, w którym grana przez Małgorzatę Kożuchowską Hanka Mostowiak zmarła w serialu. Od tamtej pory co jakiś czas pojawiają się w mediach publikacje wskazujące na to, że scenarzyści chcieliby przywrócić bohaterkę do życia, choć na krótką chwilę, na przykład jako ducha we wspomnieniach innych postaci. Co o tych pomysłach myśli aktorka?

Małgorzata Kożuchowska o powrocie Hanki Mostowiak do M jak miłość

Z okazji 18. urodzin serialu M jak miłość Małgorzata Kożuchowska została zapytana przez dziennikarkę Party.pl czy według niej możliwe jest, by Hanka powróciła do produkcji jako duch, sobowtór albo jakaś postać bliźniacza.

„W telewizji, w serialu, w kinie, w filmie wszystko właściwie jest możliwe. Jeżeli jest pomysł i mądra, niebanalna koncepcja, to wydaje mi się, że widz da się wpuścić, złowić, złapać w takie sieci. Ale trzeba mieć też na to ochotę – przede wszystkim. Trzeba chcieć takiego powrotu”, podkreśliła aktorka w rozmowie z Anną Robak.

Czy Małgorzata Kożuchowska chciałby wrócić do M jak miłość jako Hanka Mostowiak?

Czy z jej strony chęć takiego powrotu istnieje?

„Dla mnie jest to jednak jakaś zamknięta karta. Tak jak powiedziałam, wspominam to z sentymentem, ale nie chciałabym już wracać”, wyjawiła, śmiejąc się, gwiazda.

To oznacza, że fani M jak miłość prawdopodobnie już nigdy nie zobaczą Małgorzaty Kożuchowskiej na szklanym ekranie w roli Hanki Mostowiak...  

Jak wyglądali Kożuchowska, Kuszewski i Domagała w serialu M jak Miłość kilka lat temu?
Fot. MTL Maxfilm

Zdjęcie ślubne Hanki i Marka Mostowiaków w M jak Miłość
Fot. MTL Maxfilm

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.