Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska o niespełnieniu w macierzyństwie. Żałuje jednego

"Ocknęłam się w ostatniej chwili", mówiła w najnowszym wywiadzie aktorka

Dorota Falkowska 22 września 2022 10:20
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, Małgorzata Kożuchowska, prężnie rozwija swój wizerunek w mediach społecznościowych, jednocześnie dbając o prywatność swojej rodziny. Aktorka jest dziś mamą prawie 8-letniego Jana, którego twarzy nigdy nie pokazuje na swoich publicznych profilach. W najnowszym wywiadzie Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o późnym macierzyństwie, które jest dla niej poniekąd etapem niespełnionym. Aktorka żałuje jednego. 

Małgorzata Kożuchowska chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko

Małgorzata Kożuchowska doświadczyła macierzyństwa bardzo późno, jak sama podkreślała, w ostatnim możliwym dla niej momencie. Gdy Jan Franciszek Wróblewski, owoc związku z dziennikarzem Bartłomiejem Wróblewskim, przyszedł na świat, aktorka miała wówczas czterdzieści trzy lata. W rozmowie z Magdą Mołek w programie  "W moim stylu" na platformie YouTube, wyznała: 

"Chciałabym mieć drugie dziecko. Wiesz, to jest takie niespełnienie. Chciałabym, ale cieszę się, że jest Jasiu. Jestem przeszczęśliwa i jakby być może dlatego, że wiem, że to było takie trudne, to tak bardzo to też doceniam", mówiła Małgorzata Kożuchowska. 

Zobacz także: Synek Małgorzaty Kożuchowskiej skończył 7 lat! Aktorka nie kryje dumy

Aktorka wyznała, że decyzja o powiększeniu rodziny była przez nią stale odkładana, co niemal doprowadziło do zaprzepaszczenia szansy na macierzyństwo. "Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo. Tuż po porodzie położono Jasia na mojej piersi. Spojrzeliśmy sobie w oczy i zrozumiałam, że stał się cud, jestem jego częścią", opowiadała aktorka. 

Gwiazda dodała, że gdyby miała zadecydować jeszcze raz, chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. "Gdybym właśnie, nie wiem, mogła decydować wcześniej, czy tam wrócić wstecz, to bym się tym wcześniej zajęła" 

Czytaj też: Małgorzata Kożuchowska o kryzysach w małżeństwie. Pomógł jej Bóg 

Małgorzata Kożuchowska z synem, Instagram
Fot. Instagram @malgorzatakozuchowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…