Maja Sablewska ma konflikt z Gosią Rozenek? Ostre słowa gwiazdy
Fot. Marta Wojtal
TYLKO U NAS!

Nie będzie kolejnych programów Mai Sablewskiej dla TVN Style. Stylistka żegna się ze stacją

Wiemy, jakimi projektami się teraz zajmie!

Rafał Kowalski 21 lutego 2020 13:27
Maja Sablewska ma konflikt z Gosią Rozenek? Ostre słowa gwiazdy
Fot. Marta Wojtal

Ponad sześć lat lat – tyle trwała współpraca Mai Sablewskiej z telewizją TVN Style. W tym czasie gwiazda zrealizowała dla stacji kilka hitowych formatów, takich jak Sablewskiej sposób na modę czy SOS - Sablewska od stylu. I choć powtórki starych odcinków tych programów wciąż cieszą się popularnością, a duża część widzów czekała na kolejne serie, to stylistka podjęła decyzję o zawieszeniu telewizyjnej kariery. Co będzie teraz robić. Maja Sablewska zdradziła nam tę tajemnicę.

Maja Sablewska odchodzi z TVN Style. Kolaboracja z marką LA MANIA

Podczas zabawy w tak zwane pytania i odpowiedzi (moment, gdy fani mogą zadać na Instagramie gwieździe pytania), Maja Sablewska wyjawiła, że nie będzie kolejnych odcinków jej programów realizowanych dla TVN Style. „Przyszedł taki moment w moim życiu, kiedy świadomie robię sobie przerwę i chcę zająć się innymi projektami. Te projekty też będą związane z modą, ale będą się działy poza telewizją”, napisała w sieci gwiazda. Dodała też, że nie żegna się na zawsze. „Nie odchodzę z telewizji na zawsze. Jeśli będzie możliwość zrobienia kolejnego, autorskiego programu, to skorzystam. Ale muszę to po prostu czuć na 100%”, dodała na Instagramie.

Zainteresowani nowymi wyzwaniami, które stoją przed gwiazdą, zapytaliśmy ją, co teraz szykuje. „O wszystkich projektach, nad którymi pracuję, opowiem bardzo chętnie, ale dopiero gdy będą skończone”, powiedziała Maja Sablewska VIVIE.pl i dodała, że jedyne, co może zdradzić to kolejna - po kampanii kolekcji MIND BLOW - współpraca z marką LA MANIA. Zapowiedź wspólnego projektu Joanny Przetakiewicz i Mai Sablewskiej czeka nas już dziś o godzinie 20:00.

Jak udało się nam dowiedzieć, Maja Sablewska wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej nową kolekcję marki LA MANIA. Lokalizacja sesji, którą było Los Angeles, została wybrana nieprzypadkowo - Maja Sablewska jest silnie związana z tym miastem i często w nim bywa. „Fotografie Magdaleny Łuniewskiej i stylizacje Eweliny Gralak tworzą spójną kompozycję. Maja w pełni odzwierciedla charakter marki LA MANIA, czyli kobietę przebojową, pewną siebie i patrzącą w przyszłość w pozytywny sposób. Video wykonane przez Michała Kara, który od lat pracuje w Stanach, oddaje klimat, który panował podczas tworzenia sesji”, powiedział nam Marcel Gabrusianiec - PR manager marki LA MANIA. Odważne, zmysłowe i bardzo kobiece fotografie i wideo już niedługo ujrzą światło dzienne. Jest to jednocześnie zapowiedź większej współpracy stylistki z LA MANIĄ, której premiera zapowiedziana jest na wiosnę.

Trzymamy za Maję i za powodzenie jej kolejnych modowych projektów mocno kciuki! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Maja Sablewska, VIVA! kwiecień 2011
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.