Fot. Krzysztof Jarosz / FORUM
niezwykłe historie

Tańczyła z Mariuszem Pudzianowskim, współpracowała z Marcinem Hakielem. Jak dziś żyje Magdalena Soszyńska?

Wystąpiła w 16 edycjach „Tańca z Gwiazdami”

Marcjanna Maryszewska 16 sierpnia 2022 19:50
Fot. Krzysztof Jarosz / FORUM

Magdalena Soszyńska była prawdziwą weteranką popularnego show Polsatu. Mistrzyni przetańczyła w aż szesnastu edycjach „Tańca z Gwiazdami”. Mogliśmy oglądać ją u boku m.in. Mariusza Pudzianowskiego czy Andrzeja Gołoty… aż nagle zniknęła z telewizji. Co dzieje się z „trenerką od zadań specjalnych”? Okazuje się, że jej życie prywatne było pełne zawirowań…

Magdalena Soszyńska. Kariera w „Tańcu z Gwiazdami"

Lata współpracy Magdaleny Soszyńskiej z „Tańcem z Gwiazdami” przełożyły się na jej sporą rozpoznawalność. Program doczekał się już 26 edycji, z czego tancerka wystąpiła aż w 16 z nich! Gościła w nim od samego początku, lecz niestety nigdy nie udało się jej wytańczyć Kryształowej Kuli. Do ostatniego odcinka dotarła zaledwie raz, będąc w parze z Mariuszem Pudzianowskim - zajęli bowiem drugie miejsce w siódmym sezonie konkursu. W pierwszej edycji „Tańca z Gwiazdami” stanęła u boku Andrzeja Nejmana na trzecim stopniu podium.

Magdalena Soszyńska do występu przygotowywała również m.in. Jana Melę, Andrzeja Gołotę czy Pawła Nastulę, dzięki czemu zyskała sobie miano „trenerki do zadań specjalnych”. Utalentowanej tancerce niestraszne jednak były różne wyzwania i cierpliwie dzieliła się z gwiazdorami cennym doświadczeniem. Widzowie natomiast zachwycali się jej przepięknymi kreacjami oraz wymyślnymi fryzurami, dzięki którym na parkiecie prezentowała się absolutnie fenomenalnie.

Magdalena Soszyńska i Jan Mela, „Taniec z Gwiazdami", Warszawa, 24.10.2014

Fot. rzysztof Jarosz / Forum

Magdalena Soszyńska i Andrzej Gołota, „Taniec z Gwiazdami", Warszawa, 17.10.2010

Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Sama natomiast może pochwalić się licznymi sukcesami, na które zaczęła ciężko pracować będąc ośmioletnią dziewczynką. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata, a także zajęła piąte miejsce na Pucharze Europy. Ponadto przez kilka lat towarzyszyła na parkiecie innemu uzdolnionemu tancerzowi - Marcinowi Hakielowi, który poznał „Tańcu z Gwiazdami” swoją wieloletnią miłośćKasię Cichopek

Po dekadzie pracy na planie programu Magdalena Soszyńska zapowiedziała rezygnację w kolejnych jego edycjach. Odejście z „Tańca z Gwiazdami” nałożyło się również na wiele zmian w życiu prywatnym tancerki… 

Czytaj także: Minęło 21 lat od pierwszej edycji Big Brothera. Co dziś robi i jak wygląda Piotr Gulczas Gulczyński?

Magdalena Soszyńska, Mariusz Pudzianowski, „Taniec z Gwiazdami", Warszawa, 2.03.2008

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Jak dziś wygląda życie Magdaleny Soszyńskiej?

Zdawało się, że to opuszczenie programu sprawiło, że dotychczas spokojne życie Magdaleny Soszyńskiej posypało się niczym domek z kart… W podobnym okresie rozstała się bowiem ze swoim wieloletnim partnerem, Pawłem Michną. Oboje wiązali swoje życie z tańcem, doczekali się również obecnie 13-letniego syna Juliana. Z czasem jednak ich drogi się rozeszły.

Po prywatnych oraz zawodowych zawirowaniach trenerka wyprowadziła się z powrotem do rodzinnego Gdańska. Tam natomiast otworzyła własną szkołę tańca. Wszystko wskazuje jednak na to, że Soszyńska Dance Academy zakończyło swoją działalność około roku 2019. Obecnie Magdalena Soszyńska zajęła się branżą odzieżową i promuje własną markę ubrań Femispot.

Udało się jej także ustabilizować swoje życie uczuciowe. Prawdziwe szczęście odnalazła u boku Krzysztofa Hillara. Zakochani już w 2017 doczekali narodzin córeczki Amelii, a dwa lata później wzięli ślub. W mediach społecznościowych tancerki można znaleźć ich wspólne zdjęcia.

Trenerka bardzo chętnie dzieli się chwilami ze swoim drugim mężem, w związku z czym założyli razem profil na Instagramie, gdzie dokumentują wspólne wyjazdy. Pojawiło się również parę ujęć z ich pociechami. Nie ulega żadnej wątpliwości, że są udało im się stworzyć bardzo szczęśliwą rodzinę!

Czytaj także: Poznali się przez internet, rok później byli po ślubie. Oto historia Michała i Poli Wiśniewskich

W ubiegłym roku Magdalena Soszyńska zagościła w „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedziała o swojej perspektywie wejścia w nowy związek, będąc już mamą dziecka z poprzedniej relacji. Gdy poznała Krzysztofa, jej synek był wówczas 8-letnim chłopcem.

„Jeżeli czujesz, że mężczyzna jest dobrym człowiekiem, to ma potencjał, żeby był dobrym opiekunem. Nie mówię ojcem. Facet nie ma zastąpić mojemu synowi z poprzedniego małżeństwa taty, ale ma być jego przyjacielem. Po drugie widziałam w moim Krzychu, że ma szerokie horyzonty. Poczułam, że wszystko może, że wszystko jest możliwe. Skoro on tak myśli, to wydawało mi się, że będzie idealny dla mojego syna, bo i on zacznie tak myśleć. Jeśli ma się dziecko, to szukasz partnera, który bierze pakiet”, wyjaśniła tancerka.

Tak dziś wygląda Magdalena Soszyńska! Bardzo się zmieniła od czasów „Tańca z Gwiazdami”?  

Sprawdź również: „Tylko mnie kochaj”… Oto historia miłości Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki 

Magdalena Soszyńska, Mariusz Pudzianowski, 7. edycja „Tańca z Gwiazdami", 2.03.2008

Fot. Krzysztof Jarosz / FORUM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…