Magdalena Cielecka, VIVA! 2017, 2/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Magdalena Cielecka pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z Bartoszem Gelnerem

Para chroni swoją prywatność. Tym razem zrobili wyjątek

Olga Figaszewska 8 kwietnia 2022 14:11
Magdalena Cielecka, VIVA! 2017, 2/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Cielecka niedawno po raz pierwszy skomentowała swój związek z Bartoszem Gelnerem. Jedna z najbardziej cenionych i najpiękniejszych polskich aktorek wyznała, że łączy ich wyjątkowa więź. Para nigdy nie pokazywała się publicznie, na próżno szukać w sieci ich wspólnych zdjęć. Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner chronią swoją prywatność. Tym razem, zrobili wyjątek, a ich wspólna fotografia pojawiała się na Instagramie!

Magdalena Cielecka o relacji z partnerem

Chronią swojej prywatności i nie zabierają głosu na temat swojej relacji. Kilka lat temu w mediach pojawiły się pierwsze informacje, że Magdalenę Cielecką i Bartosza Gelnera łączy coś więcej niż koleżeństwo. Sami nie odnosili się do tych plotek i utrzymywali swoją relację w tajemnicy. Razem pojawili się na weselu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Wtedy ich zdjęcie zostało opublikowane na Instagramie Roberta Kupisza.

Niedawno Magdalena Cielecka udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o związku z ukochanym. Odniosła się w nim do informacji na temat różnicy wieku.  Aktorską parę dzieli 16 lat. To tylko liczba, a nie przeszkoda do zbudowania trwałej i szczęśliwej relacji. Magdalenę Cielecką i Bartosza Gelnera łączy wspólna pasja, plany i poglądy.

„Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość”, zwierzała się aktorka w wywiadzie dla Zwierciadła.

Zobacz też: Dzieli ich 16 lat, łączy gorące uczucie. Oto historia miłości Magdaleny Cieleckiej i Bartosza Gelnera

Magdalena Cielecka, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Magdalena Cielecka w sesji VIVY! 2017 rok

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner na pierwszym wspólnym zdjęciu

Dużo łatwiej idzie się przez życie z osobą, która rozumie nasze problemy i obawy. Magdalenę Cielecką i Bartosza Gelnera łączy przede wszystkim wyjątkowe porozumienie dusz.

„Na pewno wspólny kod porozumiewania się, ten sam świat, nawet to tak zwane przynoszenie problemów zawodowych do domu – to wszystko pomaga we wzajemnym rozumieniu się. Ale nie ma reguł. W takiej relacji czasem jest łatwiej, a czasem trudniej. Jak w każdej. Przecież nie planuję, w kim się zakocham, to się po prostu wydarza”, stwierdziła.

Teraz, para uchyliła rąbka tajemnicy i opublikowała w mediach społecznościowych materiał, na których widać ich razem. Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner wybrali się do muzeum Staatsgalerie Stuttgart w Niemczech. Para podziwiała dzieła artystów, zachwycała się kolejnymi eksponatami. Na profilu aktorki pojawiło się  nagranie, na którym po raz pierwszy pokazują, jak spędzają razem czas. 

Czytaj także: Joanna Trzepiecińska i Janusz Anderman: była wpatrzona w niego jak w obraz, później walczyła o przetrwanie

 

Magdalena Cielecka, Bartosz Gelner
Fot. insta stories Magdaleny Cieleckiej za Pudelek.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.