Maffashion, Danilczuk
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum
O tym się mówi!

O ich uczuciu mówiło się od dawna, wspaniałe wieści obiegły media. Oto prawda o relacji Maffashion i Michała Danilczuka

"Nie chcą mówić o tym publicznie"

Aleksandra Frankowska 6 czerwca 2024 20:41
Maffashion, Danilczuk
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Po ich występie w "Tańcu z Gwiazdami" fani byli pewni, że narodziło się między nimi głębokie uczucie. Żadne z nich jednak tego nie potwierdziło, wręcz zapewniali, że łączy ich tylko przyjaźń. Mimo to Danilczuk po zakończeniu programu bardzo szybko dołączył do paczki przyjaciół Julii Kuczyńskiej i świetnie się w niej odnalazł. Według "Party", tancerz podjął przełomową decyzję właśnie dla Maffashion. Czy już niedługo poznamy oficjalną prawdę o ich związku?

Michał Danilczuk przeprowadził się dla niej do Polski

Tancerz, który od kilku lat mieszkał w Londynie, podobno przeprowadził się ponownie do kraju, a wszystko to... dla miłości! Według informatora magazynu "Party" nie mógł już dłużej żyć bez Julii Kuczyńskiej. Tęsknota była zbyt silna.

ZOBACZ TEŻ: Jacek Olszewski: „Nie pytam Boga, dlaczego mi ją zabrał, tylko dziękuję mu za to, że postawił Agatę na mojej drodze”

"Michał dla Julii przeprowadził się do Polski, chce być blisko niej. To oczywiście początki związku, ale świetnie rokującego. Nie chcą mówić o tym publicznie - oboje są ostrożni w kontakcie z mediami, cenią swoją prywatność, ale i spokój" - czytamy na łamach Party. 

Julia Kuczyńska Maffashion, Michał Danilczuk, Sopot
Fot. Instagram @maffashion.official

Maffashion i Danilczuk nie ukrywają uczucia przed bliskimi

Podobno najbliżsi pary, czyli rodzina i przyjaciele dobrze wiedzą, że są razem. Nie ukrywają tego i chętnie uczestniczą wspólnie w wielu uroczystościach. Według Party, Julia miała zabrać Michała na rodzinną komunię, jako osobę towarzyszącą.

CZYTAJ TEŻ: Nie każdy wie, że są rodziną. Syn Jerzego Kryszaka jest niezwykle utalentowany

"Oczywiście, że swojego związku nie ukrywają przed bliskimi, znajomymi i rodziną, bowiem spędzają razem sporo czasu, to żadna tajemnica. To, że Maffashion zabrała Michała na rodzinną komunię, nie jest przecież przypadkiem..." - pisze Party.

Maffashion, Michał Danilczuk, Taniec z Gwiazdami 2024
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Niezwykłą chemię między tą dwójką można było wyczuć podczas występów w "Tańcu z Gwiazdami". Jedno jest pewne - wyglądają na bardzo szczęśliwych i tego im właśnie życzymy. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.