Maciej Orłoś, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Antoni Orłoś opowiedział o „przypałowym epizodzie” w karierze ojca. Co na to Maciej Orłoś?

Ojciec i syn udzielili wspólnego wywiadu

Ksenia Krasko 3 maja 2021 20:30
Maciej Orłoś, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Olga Majrowska

Maciej Orłoś jest dumnym ojcem czwórki dzieci – Rafała, Antoniego, Jakuba i Melanii. Jeden z synów dziennikarza, Antoni, poszedł w ślady ojca i również zawodowo związał się z mediami. Panowie udzielili wspólnego wywiadu, w którym wyznali, że łączy ich wielka pasja do... muzyki. Orłoś-syn zdradził także, jaki moment kariery dziennikarza uważa za „przypałowy”. Co na to Orłoś-ojciec?

Antoni i Maciej Orłoś we wspólnym wywiadzie

Maciej i Antoni Orłosiowie porozmawiali z Sandrą Hajduk z programu Dzień Dobry TVN. Nieprzypadkowo spotkali się w sklepie z winylami – muzyka jest ich wielką pasją. „Tata pokazał mi Beatelsów i Boba Dylana. Na piosenkach Dylana uczyliśmy się angielskiego”, przyznał młodszy z panów.

Zapytany o najbardziej nieudany moment w karierze ojca, nie zastanawiał się długo nad odpowiedzią. „Cały twój epizod prowadzenia kabaretów jest dość przypałowy”, zgodził się z ojcem, który wiedział, że usłyszy taką odpowiedź. „Chodziło jednak o wywiad ze Spice Girls”, dodał. Maciej Orłoś przyznał, że rozmowa ze sławnym zespołem rzeczywiście mu się nie udała, bo dziewczyny były dla niego „nieszczególnie miłe”.

Antek Orłoś ma nie tylko duże (i nieco złośliwe) poczucie humoru, ale i dystans do siebie. Na antenie DD TVN zażartował, że chętnie wystąpiłby w pewnym serialu... „Chciałbym przemówić do twórców tego programu. Jeśli będzie taka możliwość, to ja bardzo chętnie zagram jakiś epizod w jednym odcinku serialu Ukryta prawda”.

ZOBACZ: Syn Macieja Orłosia jest zakochany! Jego serce podbiła gwiazda „Idola”

Maciej Orłoś - czym zajmuje się teraz?

Antoni Orłoś od kilku lat współpracuje z Rock Radio. Na swoim Instagramie określa się twórcą cyfrowym, i pokazuje projekty artystyczne, w których bierze udział. Czasami pojawia się na kanale YouTube swojego ojca.

ZOBACZ: Maciej Orłoś: „Wyobrażałem sobie, że do końca życia będę w Teleexpressie”

Maciej Orłoś przez wiele lat pracował w TVP, był prowadzącym Teleexpressu. Widzowie go uwielbiali, dlatego zaskoczył ich decyzja o odejściu, jaką ogłosił w 2016 roku. Dziennikarz nie zamierzał rozstawać się z mediami na stałe – prowadzi autorski kanał na YouTube, współpracował z WP i Radiem Zet, a w 2020 roku dołączył do radia Nowy Świat. 

Antoni Orłoś odbiera Telekamerę dla Macieja Orłosia, 2016 rok

Antoni Orłoś, Telekamery 2016
Fot. AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?