O NIM JEST GŁOŚNO

Maciej Musiałowski skradł serca widzów swoją grą na ukulele!

Czy wygra program Ameryka Express?

Weronika Kostyra 28 listopada 2018 19:25

Maciej Musiałowskim jest jedynym z ciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia. Rozpoznawalność zyskał dzięki serialowi Druga szansa, a wkrótce zagra w kontynuacji filmu Sala samobójców. Dużą sympatię widzów zyskał dzięki udziałowi w programie Ameryka Express, gdzie razem z koleżanką Anną Małysą doszedł aż do finału. Widzowie pokochali bezkonfliktowe podejście do wyścigu i talent wokalny. Czy wygra program?

Maciej Musiałowski w Ameryka Express

Maciej Musiałowski wziął udział w telewizyjnym show Ameryka Express. Jego partnerką w wyścigu po wygraną jest koleżanka, Anna Małysa. Dotarli do finału jako jedna z trzech ostatnich par razem z Aleksandrą Domańską i jej bratem Dawidem oraz duetem Fit Lovers. Młody aktor jest jednym z bardziej lubianych uczestników. Przez cały program wykazywał się dobrym humorem i dużym dystansem do rywalizacji. Serca innych uczestników oraz osób napotkanych w czasie podróży zjednywał sobie śpiewem i grą na ukulele. Improwizowane piosenki kilka razy zapewniły mu darmowy nocleg i pomoc miejscowych mieszkańców. Niekiedy jednak irytowały rywali, kiedy Maciej chciał umilić im wieczory.

Maciej Musiałowski: Instagram

Konto Macieja Musiałowskiego na Instagramie obserwuje 47300 osób. Aktor dodaje na nim oryginalne zdjęcia pokazujące jego życie i zainteresowania. Swój profil nazwał zagadkowo Nazywaj mnie Lasem. Co to oznacza? „Moim zdaniem każdy człowiek jest totalnie zagubioną istotą i duszą we wszechświecie - jak kropla w wielkim oceanie. Łatwo się zgubić w człowieku, ale łatwo też na kimś położyć krzyżyk i go ocenić. Myślę, że każdy jest takim lasem. A raczej każdy jest czymś innym, ja jestem lasem, który ma pełno zakamarków, pełno meandrów i pełno jasnych polan. Jest to informacja dla ludzi, żeby nie określali innych i żeby raczej starali się studiować całego człowieka”, wyjaśnił w wywiadzie dla serwisu Interia.pl

Kim jest Maciej Musiałowski?

Aktor pochodzi z Warszawy i urodził się 5 grudnia 1993 roku. Niebawem skończy 25 lat, ale już zdążył ukończyć studia aktorskie w Państwowej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Od dziecka miał talent muzyczny. Występował w zespole Fasolki, a także szkolnym chórze Tutti Cantamus. W 2015 roku aktor zdobył Grand Prix w konkursie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Miłość do muzyki jest u niego rodzinna. Maciej Musiałowski ma trzech braci i wszyscy zajmują się muzyką.

W telewizji zadebiutował w 2016 roku w popularnym serialu Druga szansa u boku Małgorzaty Kożuchowskiej. Maciej Musiałowski zagrał Ksawerego Kryńskiego, czyli syna Kingi i Marcina. To zdecydowanie jego czas. Maciej Musiałowski wkrótce zagra główną rolę w filmie Hejter. Sala samobójców, czyli kontynuacji filmu Sala samobójców w reżyserii Jana Komasy „W tym kraju jest tak, że ktoś musi wskazać palcem kogoś, żeby inni zrozumieli, że ma coś do zaoferowania. Fajnie, że znajdują się ludzie, którzy szukają tych potencjałów w nas, młodych”, stwierdził w rozmowie z serwisem Interia.pl.

Myślisz, że wygra program Ameryka Express? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.