Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał zdradził, co naprawdę łączy go z Kingą Dudą!

Aktor ujawnił nieznane fakty z jej życia!

Olga Figaszewska 17 kwietnia 2019 15:30
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

To wyznanie Macieja Musiała zaskoczyło jego fanów. Aktor był gościem show Kuby Wojewódzkiego. W trakcie rozmowy z prowadzącym opowiedział o relacjach z… Kingą Dudą i zdradził nieznany fakt z jej życia. Co łączy go z córką prezydenta Polski?

Maciej Musiał o swojej karierze i relacjach z Kingą Dudą

Maciej Musiał ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych i odnotowuje już kolejne... Szybko wyrósł na jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Wciąż możemy go oglądać w serialu Rodzinka.pl, występuje w teatrze, zagrał w serialu Agnieszki Holland, a już niedługo pojawi się w Wiedźminie. By zagrać w produkcji Netflixa Maciej Musiał przeszedł przez casting. To tam dostrzeżono jego talent.

„Był casting normalny. (...) Pierwszy był na inną rolę, ale byłem za stary. Później był drugi casting i wydało mi się, że mi nie wyszło. Miesiąc później jechałem pociągiem i dostałem smsa, że dostałem angaż do "Wiedźmina". Postawiłem wtedy wszystkim piwo, ale nie mogłem powiedzieć, z jakiej okazji”, zrelacjonował aktor.

Ale prowadzący próbował wypytać aktora również o jego życie prywatne. Jakiś czas temu media spekulowały na temat związku Macieja Musiała z córką prezydenta, Kingą Dudą. Okazuje się, że łączą ich koleżeńskie relacje. „Nie mogę ci tego powiedzieć. Muszę dbać o dyskrecję… Nie, nie byliśmy nigdy razem”, powiedział rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Z Kingą Dudą  poznali się przez wspólnego znajomego wkrótce po tym, jak Andrzej Duda został prezydentem. „W trakcie wieczoru wyborczego znalazłem ją na Facebooku i zaczepiłem ją tam. Później spotkaliśmy się na imprezie znajomego.  To było bardzo urocze, bo ona sobie kompletnie z tym nie radziła. Wszyscy jej znajomi robili jej zdjęcia, kręcili sobie z nią filmiki... Tłumaczyłem jej, że musi wyznaczać granice”, wyjaśnił.

Natomiast tych dwojga łączy jeszcze jedno zdarzenie… Maciej Musiał przyznał, że uratował Kingę Dudę. Jak do tego doszło? „Kiedyś szliśmy razem bulwarami i uratowałem ją. Szło dwóch pijanych gości, którzy się przepychali. Nagle jeden drugiego odepchnął i ewidentnie tamten leciał na Kingę. Wtedy ja stanąłem między nimi i ją obroniłem”, wyznał aktor. 

Kinga Duda, córka Andrzeja Dudy, córka Agaty Dudy, córki polskich prezydentów
Fot. East News

Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.