TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała
O TYM SIĘ MÓWI

Tak Maciej Kurzajewski świętuje 50. urodziny! Kasia Cichopek podarowała mu niezwykły prezent

Nie zabrakło też uszczypliwości ze strony internautów

Karol Sowa 26 stycznia 2023 20:41
TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała

Obecnie Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Przypomnijmy, że pierwszy raz dowiedzieliśmy się o ich uczuciu pod koniec 2022 roku. Później media obiegła informacja, że prowadzący program Pytanie na Śniadanie są zaręczeni. Dzisiaj już nie ukrywają swojej miłości. Chętnie pozują do wspólnych zdjęć i opowiadają o nowej rzeczywistości. Co więcej, niedawno zakochani świętowali 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego, które zostały zorganizowane przez jego narzeczoną. Kasia Cichopek podarowała mu niezwykły prezent. Nie zabrakło też uszczypliwości ze strony internautów. Jak wyglądała uroczystość?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski – jak wyglądały 50. urodziny prezentera? 

O tym, że prowadzący popularny program śniadaniowy są w związku dowiedzieliśmy się w dniu 40. urodzin Katarzyny Cichopek. Zakochani wyjechali wówczas do Izraela, skąd dodawali piękne zdjęcia. „M I Ł O Ś Ć”, czytaliśmy wówczas w opisie. Od tamtego czasu coraz więcej wiemy o ich relacji. Co więcej, para postanowiła się również zaręczyć. Teraz planują wspólną przyszłość. Pierwszym krokiem do realizacji tych marzeń jest chęć wspólnego zamieszkania.  

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili wyjechać na Bliski Wschód do Jordanii. Okazuje się, że wyjazd był prezentem urodzinowym od ukochanej. Na tym jednak nie koniec. Gwiazda serialu M jak Miłość skontaktowała się wcześniej z siostrą swojego partnera. Wszystko po to, by zaplanować spotkanie z całą rodziną. Co więcej, nie zabrakło też dzieci i rodziców artystki i dziennikarza. Na uroczystości pojawił się nawet brat Kasi wraz z żoną. Wszystko zostało zorganizowane w domu Macieja Kurzajewskiego. „Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia – dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe”, wyjaśniał informator. [cyt. JastrząbPost.pl]. 

„Nie zabrakło pysznego czarno-złotego tortu ze świeczkami ułożonymi w 50”, czytamy. Informator dodawał, że ulubieniec publiczności był bardzo wzruszony. „Maciek popłakał się ze wzruszenia i wziął na ręce Kasię. To był dla niego bardzo ważny dzień. Dostał od niej oryginalny prezent – podróż do Jordanii, w którą wyruszyli już następnego dnia. Oboje wolą przeżycia niż przedmioty”, opowiadał.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Różne języki ojczyste i związek na odległość nie były dla nich problemem. Historia miłości Marceliny Zawadzkiej i Maxa Glocknera

Maciej Kurzajewski 2022
Fot. Mieszko Pietka/AKPA

Internautka komentuje wiek Macieja Kurzajewskiego. Prezenter odpowiedział 

Zakochani dzień po hucznych urodzinach w Polsce wyjechali na Bliski Wchód. Stamtąd zakochani publikują piękne posty. Na fotografiach i nagraniach widać, że oboje są bardzo szczęśliwi. Okazuje się, że duże wrażenie zrobiła na nich pustynia Wadi Rum. „Jeden dzień na pustyni Wadi Rum, czyli kosmiczne doświadczenie! Zdążyłem zobaczyć ten cud natury jeszcze w ostatnich dniach dekady z 4 z przodu. Najlepsza urodzinowa przygoda!”, napisał dziennikarz. 

Pod wpisem jedna z internautek zamieściła wymowny komentarz. „A jakbyś zobaczył z piątką z przodu, to co? Byłby brzydszy ten cud natury?”, czytaliśmy. Na jego odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. „I z szóstką z przodu też byłby piękny ten cud natury, ale bardzo dziękuję za dociekliwość i życzę dużo radości, bez względu na wiek”, podsumował. 

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Natalię Kukulską i Małgorzatę Sochę łączy bliska więź! Takie przyjaźnie w show-biznesie to prawdziwa rzadkość

TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.