Mac Miller nie żyje
Fot. Instagram @macmillerig
O TYM SIĘ MÓWI

Mac Miller spisał przed śmiercią testament! Do podziału jest ogromna kwota

Podzielą się nią 3 najważniejsze dla rapera osoby...

Rafał Kowalski 17 września 2018 16:56
Mac Miller nie żyje
Fot. Instagram @macmillerig

Dziesięć dni po śmierci Maca Millera wyszły na jaw nowe informacje dotyczące rapera. Okazuje się, że gwiazdor był przygotowany na swoje odejście już od listopada 2013 roku. To właśnie wtedy wraz ze swoim prawnikiem spisał testament…

Majątek Maca Millera. Treść testamentu

Kiedy były chłopak Ariane Grandy spisywał testament, ani nie był jeszcze z nią w związku, ani nie zarabiał grubych kwot. Dziś jednak majątek Millera wycenia się na aż 9 milionów dolarów i to właśnie tą kwotą podzielą się między sobą trzy najważniejsze dla rapera osoby.

Gwiazdor wyraził wolę, by wszystkie dobra majątkowe przejęli po nim członkowie rodziny. Dokładniej, w testamencie zostali wymienieni: mama Karen Meyer, ojciec Mark McCormick i brat Miller McCormick. Press Association twierdzi, że przez cały czas opiekę nad spisaną ostatnią wolą Millera sprawował jego prawnik, David Byrnes.

Ariana Grande pożegnała Maca Millera

Dopiero niedawno, bo 2 dni temu, ulubienica milionów fanów z całego świata i była dziewczyna Maca Millera oficjalnie go pożegnała. Na Instagramie Ariany Grande pojawił się wzruszający wpis, w którym wokalistka sugeruje, że próbowała walczyć z uzależnieniem gwiazdora od narkotyków. Bezskutecznie.

„Uwielbiałam Cię od dnia, w którym Cię poznałam, kiedy miałam 19 lat i już zawsze będę. Nie mogę uwierzyć w to, że już Cię tu nie ma. (...) Jestem tak zła, tak smutna, nawet nie wiem, co mam robić. Byłeś moim najdroższym przyjacielem przez tak długi czas, ponad wszystko. Tak bardzo mi przykro, że nie dałam rady naprawić lub zabrać od Ciebie twojego bólu. Naprawdę chciałam. Najżyczliwsza i najsłodsza duszo z demonami, na które nigdy nie zasłużyłeś. Mam nadzieję, że teraz jest ci lepiej. Odpoczywaj”, czytamy na profilu społecznościowym Grande.

Przypomnijmy, że Mac Miller zmarł w swojej posiadłości w San Fernando. Ciało muzyka znaleziono 7 września w południe. Policja przypuszcza, że gwiazdor odszedł w wyniku przedawkowania narkotyków. W domu Millera znaleziono jednak śladowe ilości niebezpiecznych substancji. Istnieje podejrzenie, że przed przyjazdem służb ktoś wysprzątał z używek całą posiadłość... W tej sprawie pozostało jeszcze wiele zagadek do wyjaśnienia...  

Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.