Kiedy będzie można nimi popłynąć?

Marcin Brzeziński 1 kwietnia 2018 13:00

Miłośnicy luksusów, jakie zapewnia sieć hoteli Ritz-Carlton nie będą już musieli się ograniczać do stałego lądu. Już w 2019 roku równie luksusowo będą mogli spędzać czas na wodzie. A to dlatego, że firma Ritz-Carlton ogłosiła, że przystępuje do budowy… jachtów. Na początek trzech. Każdy z nich będzie posiadał 149 apartamentów z prywatnymi balkonami i będzie mógł pomieścić do 298 gości. Gdzie popłyną ekskluzywne jednostki nazwane The Ritz-Carlton Yacht Collection? Plan ich podróży nie jest jeszcze w pełni ustalony, ale mówi się rzecz jasna o Morzu Śródziemnym i Wyspach Karaibskich. A jako że łodzie będą miały dość umiarkowane rozmiary w ich zasięgu znajdą się też porty niedostępne dla większych statków takie, jak Capri czy Portofino.
„Będziemy jednymi z najmniejszych i jednocześnie najbardziej luksusowych statków wycieczkowych, jakie istnieją na rynku. Mamy nadzieję, że skusimy tym ludzi, dla których rejsy pływającymi gigantami są zwyczajnie nie do przyjęcia”, powiedział prezes Ritz-Carlton Herve Humler. Czy miał rację przekonamy się już w maju 2018 roku, kiedy będzie można dokonywać pierwszych rezerwacji… Ritz-Carlton na falach? Naszym zdaniem, to się nie może nie udać! 

1/5
Luksusowy jacht Ritz-Carlton
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Eleganckie i bardzo stylowe wnętrza czekają na pasażerów luksusowego jachtu sieć hoteli Ritz-Carlton.

2/5
Luksusowy jacht Ritz-Carlton
Copyright @Materiały prasowe
2/5

Każdy jacht The Ritz-Carlton Yacht Collection będzie posiadał 149 apartamentów z prywatnymi balkonami.

3/5
Luksusowy jacht Ritz-Carlton
Copyright @Materiały prasowe
3/5

Luksusowy jacht sieć hoteli Ritz-Carlton pomieści około 298 gości.

4/5
Luksusowy jacht Ritz-Carlton
Copyright @Materiały prasowe
4/5

W maju 2018 roku będzie można dokonywać pierwszych rezerwacji na The Ritz-Carlton Yacht Collection.

5/5
Luksusowy jacht Ritz-Carlton
Copyright @Materiały prasowe
5/5

Luksusowe jachty Ritz-Carlton mają być jednymi z najmniejszych i jednocześnie najbardziej luksusowych statków wycieczkowych, jakie istnieją na rynku.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?