Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
DZIECI GWIAZD

Lidia Popiel o relacji z córką. Czy znane nazwisko ułatwia Aleksandrze karierę?

„Przeszkadza chyba…”, podsumowuje żona Bogusława Lindy

Konrad Szczęsny 9 kwietnia 2023 10:06
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Jest oczkiem w głowie sławnych rodziców, spełnia marzenia i próbuje kroczyć własną ścieżką. Aleksandra Linda ma 31 lat. Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel próbuje swoich sił zarówno w aktorstwie, jak i w modelingu. Teraz jej mama udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o więzi z jedynym dzieckiem oraz oceniła czy znane nazwisko jest przeszkodą czy jednak pomocą w budowaniu własnej kariery...

Lidia Popiel – relacja z córką Aleksandrą Lindą

Lidia Popiel pierwsze sukcesy zaczęła odnosić jeszcze w latach 70. jako modelka, ale szybko uświadomiła sobie, że to fotografia jest jej największą pasją i z nią chce związać się na stałe. Męża Bogusława poznała na planie filmu „Kroll” w 1991 roku. Uczucie było na tyle silne, że dla aktora zostawiła pierwszego męża, malarza i grafika Witolda Popiela.

Owocem płomiennego romansu, sformalizowanego dziewięć lat od momentu poznania, jest córka Aleksandra. Próbuje swoich sił w modelingu, jednak debiutowała również na srebrnym ekranie małą rolą w filmie „Psy. W imię zasad” w 2020 roku. Wtedy to zrobiło się o Aleksandrze Lindzie naprawdę głośno...

Mimo tego córka Bogusława Lindy nie pławi się w blichtrze sławy, rzadko udziela wywiadów, jednak widać, że z rodzicami łączy ją silna, serdeczna więź. O tej relacji z najnowszym wywiadzie opowiedziała Lidia Popiel. Jakie wartości chciała przekazać wraz z mężem swojemu dziecku?

Myślę, że bycie dobrym człowiekiem jest podstawową wartością i to, żeby żyć zgodnie ze sobą. Żeby oceniać w prawidłowy sposób jakieś sytuację i wszystko to, co dzieje się dookoła. Żeby logicznie myśleć i robić wszystko to, co może być zgodne z zasadami takiego dobrego człowieka, nie krzywdzącego innych ludzi”, wylicza w rozmowie z Karoliną Motylewską dla serwisu Jastrząbpost fotografka.

Czytaj także: Córka Lidii Popiel i Bogusława Lindy ma już 31 lat! Aleksandra Linda pójdzie w ślady swojej mamy?

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Lidia Popiel, Aleksandra Linda, 10.01.2000 rok

Lidia Popiel o sile znanego nazwiska

W przypadku dzieci gwiazd od zawsze pojawia się oskarżenie, że wszelkie sukcesy, propozycje i ewentualne nagrody są kwestią znanego nazwiska. Czy według Lidii Popiel ono utrudnia czy ułatwia funkcjonowanie w show-biznesie i rozwijanie kariery?

Myślę, że bardziej przeszkadza. Chyba. Bo nie wiem, w czym pomaga. To jest jakby taki odpad z tego, co się robi. Jeśli wybiera się coś w życiu, co w jakiś sposób jest obserwowane przez innych ludzi, to trudno, prawda?”, zakończyła tajemniczo mama Aleksandry Lindy.

Zgadzasz się z jej zdaniem?  

Czytaj także: To był najpilniej strzeżony romans lat 80. Historia miłości Bogusława Lindy i Moniki Jaruzelskiej

Bogusław Linda, Aleksandra Linda, premiera Psy 3
Fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra Linda z ojcem na premierze filmu „Psy 3. W imię zasad”, 2020 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.