Bogusław Linda, Lidia Popiel prezenty
Fot. PAP/Stach Leszczyński
o tym siĘ MÓWI!

Tajemnica związku Lidii Popiel i Bogusława Lindy wyszła na jaw. Tego nikt nie wiedział!

Tak Lidia Popiel i Bogusław Linda dbają o swój związek

Gabriela Czernecka 22 czerwca 2021 17:49
Bogusław Linda, Lidia Popiel prezenty
Fot. PAP/Stach Leszczyński

Znają się się trzydzieści lat, a od 21 tworzą zgrane małżeństwo. Bogusław Linda i Lidia Popiel w programie Uwaga! Kulisy Sławy ujawnili, jaki jest sekret ich długoletniego związku! Ta informacja może Was zaskoczyć…

Bogusław Linda i Lidia Popiel - jak się poznali?

Mówi się, że są najbardziej tajemniczą parą polskiego show-bzinesu. Bogusław Linda i Lidia Popiel poznali się w 1991 roku na planie filmu Kroll. On zagrał w nim główną rolę, ona drugoplanową. Szybko stworzyli jedną z najgorętszych par, ale swoja relację trzymają z dala od mediów. Rzadko udzielają wywiadów, ale czasami zdarza im się robić wyjątek.

Zobacz: Historia miłości Bogusława Lindy i Lidii Popiel. Walczyli by być razem...

Bogusław Linda, Lidia Popiel prezenty
Fot. PAP/Stach Leszczyński

„Nie zainteresowałam się nim dlatego, że był moim przedmiotem marzeń. Nie zamotała mi w głowie jego sława. Bogusław ma w sobie ogromny urok, coś tak magnetycznego, że nawet gdyby zamiatał ulice, dużo kobiet by się w nim kochało. A ja uwielbiam, kiedy kobiety interesują się moim facetem”, mówiła Lidia Popiel w 2017 roku w magazynie VIVA!.

W czym tkwi sekret związku Bogusława Lindy i Lidii Popiel?

Teraz znów para postanowiła ujawnić parę szczegółów na temat łączącej ich relacji. W rozmowie z dziennikarzem programu Uwaga! Kulisy Sławy para opowiedziała, jaka jest ich recepta na zgodne i wieloletnie małżeństwo.  Co ciekawe, choć zawsze o żonie Bogusława Lindy pisze się Lidia Popiel to w rzeczywistości fotografka przyjęła nazwisko męża i w jej dowodzie widnieje nazwisko Linda. W czym tkwi sekret ich związku? „Naszą receptą na wieloletnie zgodne małżeństwo jest rodzaj wzajemnej atrakcyjności. Na dobre i na złe. Widzimy swoje złe i dobre cechy i nie usiłujemy z tym walczyć. Jesteśmy niewymienialni”, mówią wprost. 

Zobacz: Córka Bogusława Lindy wkracza do show-biznesu!

Aktor nie ukrywa, że żona wciąż jest dla niego inspiracją: „potrafi otwierać, wydobyć charakter. Umie spojrzeć z miłością i odkryć to, czego człowiek się wstydzi. Uwielbiam jej portrety”, mówi wprost. Sama Lidia Popiel zdradziła z kolei, że Bogusław Linda robi jej… zaskakujące prezenty! Tak para dba o to, by w ich związku nie nuda nie zagościła na dłużej: Co ja bym zrobiła bez tych prezentów. Uwielbiam oryginalne, ale te od męża są nadzwyczajne, bo nie są kobiece. Są to prezenty potrzeb. Lornetka zawsze się przyda człowiekowi, który uwielbia przyrodę. Co jeszcze może się przydać? Scyzoryk. Też prezent od męża.”, wyjawia.

Pozostaje nam życzyć parze kolejnych lat pełnych miłości! 

Bogusław Linda, Lidia Popiel sekret związku
Fot. podlewski/AKPA

Bogusław Linda, Lidia Popiel sekret związku
Fot. podlewski/AKPA

Lidia Popiel słynie nie tylko z talentu fotograficznego, ale także z ogromnego wyczucia stylu. Na wielkie wyjścia często decyduje się na klasyczny garnitur, najczęściej w odcieniach szarości. Oto elementy garderoby w stylu Lidii Popiel. Zainspiruj się!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.