Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Bogusława Lindy wkracza do show-biznesu

Aleksandra Linda idzie w ślady taty!

Olga Figaszewska 15 stycznia 2020 16:44
Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Tajemnicze spojrzenie, niezwykła uroda i talent... Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel odziedziczyła po rodzicach wszystko, co najlepsze! Czy Aleksandra Linda idzie w ślady taty? 

Córka Bogusława Lindy: kim jest Aleksandra Linda? 

Aleksandra Linda ma 27 lat idzie w ślady znanych rodziców. Najpierw córka gwiazdorskiej pary związała się z modelingiem, podobnie jak jej mama. Z czasem wszystko się zmieniło.

Teraz próbuje swoich sił w aktorstwie. W 2017 roku pojawiła się w filmie Totem. Aleksandra Linda wkrótce wystąpi w filmie Władysława Pasikowskiego  pt. Psy 3. W imię zasad i zagra u boku taty! 17 stycznia 2020 roku będziemy mogli podziwiać ją na dużym ekranie. 

Niektórzy mogą powiedzieć, że 27-latka rolę zawdzięcza znajomościom znanego taty. Błąd. Aleksandra Linda przeszła przez wszystkie etapy castingu, który wcale nie był taki prosty.  Władysław Pasikowski uznał, że była najlepsza! I jak podają media, reżyser nie wyklucza, że to nie będzie ich ostatnia współpraca. 

Aleksandra Linda o nazwisku

W najnowszym wywiadzie wyznała, że choć rolę w „Psach 3” zawdzięcza talentowi, to były sytuacje, w których znane nazwisko pomagało jej w różnych życiowych momentach.

„Zależy, kto ma jakie oczekiwanie. Zdarzyło się mnóstwo sytuacji, kiedy przeszkadzało i mnóstwo sytuacji, kiedy pomogło. Nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć. To jest na dłuższą rozmowę”, wyznała w rozmowie z dziennikarką Jastrzabpost Aleksandra Linda.

Aleksandra Linda: czy jest w związku?

Została także zapytana o... chłopaków i związki! Odpowiedziała, że ma na koncie kilka różnych relacji, ale w tej obecnie jest szczęśliwa i spełniona.

„Różnie było. Ale teraz mam wspaniałego mężczyznę, który się bardzo dobrze z ojcem dogaduje. Nie boją się siebie nawzajem”, zdradziła 27-latka.

Co więcej, wspierał ją na uroczystej premierze filmu ”Psy 3. W imię zasad”. Próżno jednak szukać ich wspólnych zdjęć...

Jesteśmy ciekawi, jak poradzi sobie w tej roli!   

Aleksandra Linda i Bogusław Linda na premierze filmu „Psy 3. W imię zasad”:

Bogusław Linda, Aleksandra Linda, premiera Psy 3
Fot. VIPHOTO/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak to mówią, patrz na życie z przymrużeniem oka

Post udostępniony przez Aleksandra Linda (@aleksandra_linda)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Whose turn to ride a pony? 👶🏼♥️

Post udostępniony przez Aleksandra Linda (@aleksandra_linda)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

fot @popiel.lidia hair @viktoria_kopel @jaga_hupalo_pracownia make up @majaadamiak

Post udostępniony przez Aleksandra Linda (@aleksandra_linda)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.