Leo Messi ojcem po raz trzeci
Fot. Instagram @leomessi
ZE ŚWIATA SPORTU

Leo Messi po raz trzeci zostanie ojcem! Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 16 października 2017 11:30
Leo Messi ojcem po raz trzeci
Fot. Instagram @leomessi

 

Leo Messi po raz trzeci zostanie ojcem! Piłkarz zaledwie kilka miesięcy temu wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką, Antonellą Roccuzzo. Para jest już rodzicami dwójki dzieci. Teraz okazuje się, że ich rodzina znów się powiększy! Leo Messi zostanie ojcem po raz trzeci! 

 

Polecamy: To była miłość od pierwszego wejrzenia. Kim jest Antonella Roccuzzo, żona Leo Messiego?

 

Leo Messi ojcem po raz trzeci

Leo Messi i Antonella Roccuzzo są już rodzicami dwójki dzieci - prawie pięcioletniego Thiago oraz dwuletniego Mateo. Teraz żona Messiego pochwaliła się z fanami bardzo dobrą wiadomością - Antonella Roccuzzo jest w ciąży! To będzie trzecie dziecko Leo Messiego. Jak para poinformowała fanów? W wyjątkowy sposób. Na Instagramie Antonella dodała wzruszające zdjęcie, na którym pozuje wraz z mężem i dziećmi, które trzymają ręce na jej lekko zaokrąglonym już brzuszku. „5 osób w rodzinie”, napisała pod fotografią.

 

Polecamy też: Lionel Messi i Antonella Roccuzzo wzięli ślub! To była bajeczna uroczystość

Życie prywatne Leo Messiego

Piłkarz Barcelony i Antonella Roccuzzo pobrali się latem tego roku. Choć para poznała się jeszcze jako dzieci (on miał dziewięć, a ona osiem lat), początkowo łączyła ich tylko miłość. W jednym z wywiadów Messi wyznał, że tak naprawdę Antonella od samego początku wpadła mu w oko.  Później ich drogi odrobinę się rozeszły, gdyż Messi przeprowadził się do Barcelony, gdzie rozwijał swoją sportową karierę. Para zbliżyła się do siebie, gdy w wieku 17 lat Antonella straciła  w wypadku samochodowym przyjaciółkę. On pomógł jej uporać się ze smutkiem. Już dwa lata później, w 2007 roku zostali parą. Publicznie poinformowali o łączącej ich relacji dopiero w 2009 roku. Przez lata żyli w związku na odległość, to się zmieniło gdy trzy lata później ich rodzina się powiększyła i na świecie pojawił się syn pary, Thiago. 

 

To wyjątkowo dobry czas dla piłkarza ze względu na życie zawodowe. Przypomnijmy, że w niedawnym meczu Argentyny z Ekwadorem zdobył trzy bramki, które doprowadziły jego drużynę na mundial w Rosji. jego życie prywatne również kwitnie - Antonella i Leo latem tego roku zdecydowali się na ślub. Już za kilka miesięcy ich rodzina się powiększy! Jak na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie kolejne dziecko piłkarza. Messi i Roccuzzo mają już dwóch synów, czy więc tym razem będzie córka? Przekonamy się już za kilka miesięcy!

Leo Messi ojcem po raz trzeci
Fot. Instagram @leomessi

Leo Messi ojcem po raz trzeci
Fot. Instagram @leomessi

Leo Messi ojcem po raz trzeci
Fot. Instagram @leomessi

Polecamy również: Oto 8 najpopularniejszych zdjęć sportowców na Instagramie. Cristiano Ronaldo, Leo Messi…

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.