Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z życia gwiazd

Lara Gessler świętuje urodziny bez ukochanego taty. Zamieściła wzruszający wpis

„Dziś telefon zadzwonił o ten jeden raz za mało”

Marta Nawacka 20 września 2021 09:59
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

27 sierpnia Lara Gessler poinformowała o śmierci swojego ojca. Piotr Gessler zmarł prawdopodobnie z powodu powikłań pooperacyjnych. Mąż Magdy Gessler miał 63 lata. Jego córka niejednokrotnie podkreślała, że łączy ich silna więź. Z okazji swoich urodzin kobieta opublikowała wzruszający wpis, w którym wspomina ukochanego tatę...

Lara Gessler świętowała urodziny

Swój urodzinowy wpis Lara Gessler opatrzyła zdjęciem ze swoją córeczką. Mała Nena za miesiąc skończy rok. „Od zeszłego roku, dzień moich urodzin oznacza, że za miesiąc będą urodziny Neny”, napisała córka Magdy Gessler. Oprócz fotografii kobieta zamieściła także uroczy filmik, na którym jej pociecha z zainteresowaniem słucha bajek czytanych przez swojego tatę.

Czytaj też: Piotr Gessler nie żyje. Lara Gessler pożegnała tatę: „Odszedł mój najlepszy przyjaciel”

Lara Gessler wspomniała zmarłego ojca

Pod urodzinową fotografią Lara Gessler odniosła się również do swojego zmarłego w ostatnim czasie ojca. „Dziś telefon zadzwonił o ten jeden raz za mało”, przyznała kobieta. Mimo wszystko stara się nie myśleć o rozpaczy i doceniać to, co w życiu najpiękniejsze i najcenniejsze. „Jestem przepełniona miłością i wdzięcznością... za wszystko, co mam”, dodała w swoim wpisie.

Pod jej postem pojawiło się mnóstwo urodzinowych życzeń od internautów. „Kochana, wszystkiego co najlepsze! Należy ci się samo dobro”, „Jeszcze więcej radości i spełnienia marzeń. Mimo że telefon zadzwonił o raz za mało, to na pewno z góry wspiera”, „Wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowia i miłości bo to najważniejsze. Sto lat Lara”, brzmiały niektóre z nich. My także przyłączamy się do życzeń!

Zobacz także: Magdę Gessler i Piotra Gesslera połączyła pasja do gotowania. Co rozdzieliło ten związek?

Lara Gessler i Piotr Gessler, premiera książki Lary, 21.09.2016, Warszawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Lara Gessler z ojcem, Piotrem Gesslerem, premiera książki Lary, 21.09.2016, Warszawa

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.