Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z życia gwiazd

Lara Gessler świętuje urodziny bez ukochanego taty. Zamieściła wzruszający wpis

„Dziś telefon zadzwonił o ten jeden raz za mało”

Marta Nawacka 20 września 2021 09:59
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

27 sierpnia Lara Gessler poinformowała o śmierci swojego ojca. Piotr Gessler zmarł prawdopodobnie z powodu powikłań pooperacyjnych. Mąż Magdy Gessler miał 63 lata. Jego córka niejednokrotnie podkreślała, że łączy ich silna więź. Z okazji swoich urodzin kobieta opublikowała wzruszający wpis, w którym wspomina ukochanego tatę...

Lara Gessler świętowała urodziny

Swój urodzinowy wpis Lara Gessler opatrzyła zdjęciem ze swoją córeczką. Mała Nena za miesiąc skończy rok. „Od zeszłego roku, dzień moich urodzin oznacza, że za miesiąc będą urodziny Neny”, napisała córka Magdy Gessler. Oprócz fotografii kobieta zamieściła także uroczy filmik, na którym jej pociecha z zainteresowaniem słucha bajek czytanych przez swojego tatę.

Czytaj też: Piotr Gessler nie żyje. Lara Gessler pożegnała tatę: „Odszedł mój najlepszy przyjaciel”

Lara Gessler wspomniała zmarłego ojca

Pod urodzinową fotografią Lara Gessler odniosła się również do swojego zmarłego w ostatnim czasie ojca. „Dziś telefon zadzwonił o ten jeden raz za mało”, przyznała kobieta. Mimo wszystko stara się nie myśleć o rozpaczy i doceniać to, co w życiu najpiękniejsze i najcenniejsze. „Jestem przepełniona miłością i wdzięcznością... za wszystko, co mam”, dodała w swoim wpisie.

Pod jej postem pojawiło się mnóstwo urodzinowych życzeń od internautów. „Kochana, wszystkiego co najlepsze! Należy ci się samo dobro”, „Jeszcze więcej radości i spełnienia marzeń. Mimo że telefon zadzwonił o raz za mało, to na pewno z góry wspiera”, „Wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowia i miłości bo to najważniejsze. Sto lat Lara”, brzmiały niektóre z nich. My także przyłączamy się do życzeń!

Zobacz także: Magdę Gessler i Piotra Gesslera połączyła pasja do gotowania. Co rozdzieliło ten związek?

Lara Gessler i Piotr Gessler, premiera książki Lary, 21.09.2016, Warszawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Lara Gessler z ojcem, Piotrem Gesslerem, premiera książki Lary, 21.09.2016, Warszawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.