O NIEJ JEST GŁOŚNO

Najpiękniejsza brytyjska arystokratka? Poznajcie bratanicę księżnej Diany!

Jest do niej łudząco podobna!

Olga Figaszewska 24 marca 2019 19:01

Lady Kitty Spencer na ślubie Meghan i Harry’ego wzbudziła szczególne zainteresowanie mediów. Na uroczystości pojawiła się w towarzystwie siostry Lady Elizy, brata Louisa i matki, Victorii. Zachwyciła nie tylko cudowną stylizacją od Dolce&Gabbana, do której dobrała pomarańczową kopertówkę i szpilki. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej zwrócili jednak szczególną uwagę na jej podobieństwo do księżnej Diany. Czy rzeczywiście tak jest? Poznajcie bliżej Kitty Spencer

Lady Kitty Spencer - kim jest bratanica księżnej Diany?

Miała zaledwie sześć lat, kiedy Królowa Ludzkich Serc zginęła w tragicznym wypadku. „Byłam taka młoda, kiedy zmarła. Mam z nią kilka wspaniałych i pięknych wspomnień. Jestem bardzo szczęśliwa, że wciąż są w mojej głowie”, mówiła.

Lady Kitty Spencer jest córką młodszego brata Diany, Charlesa Spencera i byłej modelki Victorii Lockwood. W tym roku skończy 28 lat! Urodziła się w Anglii, ale dorastała w Kapsztadzie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kitty Spencer (@kitty.spencer)

Rodzice chcieli uchronić ją przed medialnym szumem. Studiowała historię sztuki i filologię włoską we Florencji, a także psychologię i literaturę angielską w Południowej Afryce. Wróciła do Londynu, aby rozpocząć karierę w modelingu.  I nie da się ukryć, wyrosła na prawdziwą piękność!

Zadebiutowała w roku 2017 na pokazie Dolce&Gabbana. Jednak po raz pierwszy trafiła na pierwsze strony gazet w 2016 roku, kiedy wyznała, że podziwia bezdomnych, ponieważ w przeciwieństwie do niej skupiają się na swoim życiu. Podobnie jak jej kuzyni książę William i książę Harry jest mocno zaangażowana w pomoc charytatywną.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kitty Spencer (@kitty.spencer)

Jest ambasadorem organizacji wspierającej młodych, bezdomnych ludzi. Co ciekawe, jest bardzo aktywna w social media. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 450 tysięcy osób. Właśnie wzięła udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowej dla Harper's Bazaar. 

Zauważacie podobieństwo Lady Kitty Spencer do księżnej Diany? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.