Lady Kitty Spencer ślub
Fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images)
z życia gwiazd

Siostrzenica księżnej Diany zamieszkała w luksusowej willi razem z mężem multimilionerem! Cena robi wrażenie...

Jak wygląda wnętrze rezydencji?

Marcjanna Maryszewska 15 kwietnia 2022 16:15
Lady Kitty Spencer ślub
Fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images)

Lady Kitty Spencer niespełna rok temu wyszła za mąż za starszego o trzy dekady milionera. Para żyje razem w imponującym pałacu, wartym blisko 20 mln funtów. Zaglądamy do jej willi, jak wyglądają te luksusowe wnętrza? Na nas zrobiły wrażenie!

Kitty Spencer wzięła ślub z bogaczem Michaelem Lewisem

Lady Kitty Spencer zwróciła na siebie uwagę w dniu ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego. Oczy gości i fotoreporterów zwróciły się ku tajemniczej piękności, a już niedługo później wyszło na jaw, że jest związana z rodziną matki księcia. Kobieta jest bowiem siostrzenicą księżnej Diany, która zniknęła w tragicznym wypadku, gdy Kitty była jeszcze małą dziewczynką. Miała wówczas zaledwie 6 lat.

Zobacz: Księżna Diana doczekała się dwóch synów. Zawsze jednak marzyła o... córce

Kitty Spencer pracowała niegdyś jako modelka, a dziś jest rzecznikiem marki jubilerskiej Bulgari oraz luksusowego domu modowego z Włoch, Dolce&Gabbana. Niejednokrotnie dała wyraz swojemu altruizmowi i angażowała się w liczne akcje charytatywne.

O arystokratce zrobiło się głośno w zeszłym roku za sprawą ślubu z 62-letnim multimilionerem Michaelem Lewisem. Para zaczęła spotykać się ze sobą w 2018 roku, różnica wieku nigdy nie stanowiła dla nich problemu, a rodzina Kitty Spencer wprost uwielbia jej wybranka! Ich uroczysta ceremonia odbyła się w Rzymie i była na miarę ślubów rodzin królewskich. Luksus i przepych dawały o sobie znać na każdym kroku, a goście wstrzymywali oddech na widok przepięknej panny młodej oraz jej oszałamiających kreacji. W trakcie wesela Kitty Spencer przebierała się aż 4 razy, a każda z odsłon spotykała coraz to większym zaskoczeniem, ale i ogromnym zachwytem.

Czytaj także: Céline Dion i René Angélil: poznali się, gdy była dzieckiem. Umarł w jej ramionach

Lady Kitty Spencer zamieszkała w luksusowej willi

30-latka zamieszkała ze swoim mężem w jednej z londyńskich rezydencji. Spencer bardzo często udostępnia zdjęcia, na których można podpatrzeć szczegóły wnętrz eleganckiej willi, wartej niespełna 20 milionów funtów. To blisko 93 miliony złotych. 

Kitty jest bardzo zadowolona z efektu końcowego ich wspólnego gniazdka, choć nie ukrywa, był to bardzo rozrzutny zakup. Bardzo zaangażowała się w urządzanie wspólnej rezydencji. „Byłam całkowicie pochłonięta procesem urządzania, od tkanin po stolarkę. Nie sądzę, bym kiedykolwiek żałowała, że włożyliśmy w to tyle pieniędzy. Po spędzeniu większości 2020 roku w domu doceniam przestrzeń, którą stworzyłam” - zdradziła niegdyś.

Salon rezydencji wyraża poparcie dla ruchu antyniewolniczego, a całe wnętrze utrzymane jest w jasnej kolorystyce z przykuwajacymi uwagę elementami złota w postaci złotej tapety z barokowym nadrukiem oraz pasujących zasłon. Przełamano je kilkoma kolorowymi obrazami oraz masywnymi, kryształowymi żyrandolami.

Zaglądamy do wnętrz rezydencji Lady Kitty Spencer. Tak wygląda jej willa od środka! Robi wrażenie?  

Zobacz również: Wielka Brytania: Wszystkie kreacje księżnej Kate, które założyła przynajmniej dwukrotnie!

Fot. Instagram: @kitty.spencer
Fot. Instagram: @kitty.spencer
Fot. Instagram: @kitty.spencer
Fot. Instagram: @kitty.spencer
Źródło: JastrząbPost

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.