Kylie Minogue, książę Andrzej, syn królowej Elżbiety II, brytyjska rodzina królewska
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów! Kylie Minogue ma romans z synem Elżbiety II?

Damian Duda 22 kwietnia 2017 09:30
Kylie Minogue, książę Andrzej, syn królowej Elżbiety II, brytyjska rodzina królewska
Fot. Getty Images

Kolejny skandal na królewskim dworze! Jak donoszą zagraniczne media, książę Yorku, Andrzej, ma romans z australijską wokalistką Kylie Minogue. Według brytyjskiej prasy brukowej kochankowie spędzili już za sobą kilka nocy. Czy królowa Elżbieta II będzie zadowolona z romansu syna?

 

Przeczytaj też: „Szybko przekonała się, że nie będzie kobietą jego życia’’. Niezwykła historia miłości Elżbiety II i księcia Filipa

Czarna owca w rodzinie

Syn królowej Elżbiety II i księcia Filipa nigdy nie stronił od skandali. Zabawy na luksusowym jachcie w Tajlandii, udział w przyjęciu zatytułowanym „Dziwki i alfonsi” w Nowym Jorku — to tylko niektóre wybryki księcia Andrzeja. Lista grzechów syna monarchini jest jednak zdecydowanie dłuższa. Książę wykorzystuje wszystkie koneksje i dojścia, za które każe sobie słono płacić. Nie gardzi dobrami luksusowymi czy drogimi wakacjami w najdalsze zakątki globu. Pod ostrzałem mediów jest również jego była żona, Sarah Ferguson, która nieświadomie dała się złapać dziennikarzowi podszywającemu się za biznesmena z regionu Zatoki Perskiej. Chodziło o ułatwienie „przedsiębiorcy’’ kontaktu z jej eksmałżonkiem. Taką usługę była synowa Elżbiety II wyceniła na pół miliona funtów. Mogłoby się wydawać, że to dużo, jednak książę Andrzej zapewne przyzwyczaił ją do wystawnego życia w iście królewskim stylu. Nie jest tajemnicą, że pensja syna Elżbiety II, która wynosi 250 tys. funtów rocznie, nie starczała mu na „godne’’ życie i utrzymanie rezydencji Sunninghill Park w Ascot, którą otrzymał od matki w 1986 roku z okazji ślubu. Kilkanaście lat później willa została sprzedana za kwotę 15 milionów funtów.

 

książę Filip, Kylie Minogue
Fot. Getty Images

Szczęście w miłości? To nie dla niej

Kylie spotykała się z wieloma mężczyznami, a na długiej liście jej kochanków znajdziemy największe nazwiska światowego show-biznesu. Są na niej m.in. Lenny Kravitz, Olivier Martinez oraz Jean-Claude Van Damm. Niestety, żaden z tych związków nie przetrwał zbyt długo. Ostatni z o dwadzieścia lat młodszym aktorem, Joshuą Sassem, który zakończył się kilka miesięcy temu, miał być „tym’’, który sprawi, że 48-letnia artystka stanie w końcu na ślubnym kobiercu. Jednak zła passa nie została przerwana. „Dziękuję też za zrozumienie w obliczu doniesień, że Josh i ja zdecydowaliśmy się pójść własnymi drogami’’, napisała gwiazda na swoim Instagramie.

 

Jednak czy związek z jednym z największych skandalistów w rodzinie królewskiej jest dla Kylie Minogue spełnieniem marzeń?

 

Przeczytaj też: „Nic nie może przygotować cię na to przytłaczające doświadczenie”. Księżna Kate o byciu matką

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…