wszystkie pary 9. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, kto pożegnał się z Tańcem z gwiazdami

W tym odcinku nastąpił przełom w relacjach Justyny Żyły i Iwony Pavlović!

Konrad Szczęsny 22 marca 2019 22:04
wszystkie pary 9. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

Za nami czwarty odcinek wiosennej edycji Tańca z gwiazdami! W programie nie zabrakło emocji tym bardziej, że w grze pozostało zaledwie dziewięć par. Wszyscy czekali na popisy Justyny Żyły oraz zastanawiali się, dla kogo piątkowy występ będzie tym ostatnim... Wszystko stało się jasne!

Czwarty odcinek Tańca z gwiazdami: Pavlović uścisnęła rękę Justynie Żyle

Tematem czwartego odcinka Tańca z gwiazdami były piosenki włoskie. Najbardziej wyczekiwanym występem był ten byłej żony skoczka, która wraz z Tomaszem Barańskim odtańczyła rumbę. Mimo że do ideału wciąż jeszcze dużo jej brakuje, dzisiaj zaprezentowała się znacznie lepiej niż w poprzednich odcinkach, co podkreślili wszyscy jurorzy.

„Po raz pierwszy twój taniec w końcu był do oglądania. To nie było najpiękniejsze, ale choreografia była sprytnie ułożona”, powiedziała Iwona Pavlović, po czym wstała zza stołu jurorskiego, podeszła do Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego, by... uścisnąć rękę byłej żonie skoczka! „Wiesz, że ocena nie będzie dobra!”, dodała jednak, gry wróciła na miejsce.

„Przełamałaś się, przełamaś ten stres”, stwierdził Andrzej Grabowski. „Wszyscy byli wczoraj na wagarach, ale ty nie! Widziałam dzisiaj, że tańczyłaś twarzą. Był feeling”, podkreśliła Ola Jordan.

Oceny okazały się jednak tylko nieco wyższe niż w poprzednich odcinkach. Justyna Żyła i Tomasz Barański zgromadzili łącznie 14 punktów na 30, w tym 3 od Iwony Pavlović. 

Czwarty odcinek Tańca z gwiazdami: kto odpadł z programu?

Po tym, jak wszystkie pary zakończyły swoje występy i nastąpiła przerwa reklamowa, przyszedł czas na wyniki. Pierwszą zagrożoną parą zostali Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar i to właśnie oni pożegnali się z programem.

Jesteście zaskoczeni?  

Iwona Pavlović uścisnęła dłoń Justynie Żyle:

Justyna Żyła i Tomasz Barański z Iwoną Pavlović
Fot. Screen/Ipla.tv

Iwona Pavlović uścisnęła Justynę Żyłę i Tomasza Barańskiego:

Justyna Żyła i Tomasz Barański z Iwoną Pavlović
Fot. Screen/Ipla.tv

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.