Meghan - jak dba o usta?
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan wybrała matkę chrzestną dla swojego dziecka. Choć w międzyczasie zmieniła decyzję

Kate będzie zazdrosna?

Rafał Kowalski 27 kwietnia 2019 19:49
Meghan - jak dba o usta?
Fot. East News

Brytyjskie media naprzemiennie informują o tym, czy na świecie pojawiło się już dziecko księcia Harry’ego i księżnej Meghan. Raz na portalach publikowane są informacje, że była aktorka już urodziła, raz, że ona i jej bliscy wciąż czekają na czas rozwiązania. Prawdy dowiemy w momencie, w którym Harry i Meghan zdecydują, że chcą się nią z opinią publiczną podzielić. Na razie, niezależnie od tego, czy królewskie dziecko już się urodziło, para podjęła jedną z ważniejszych decyzji.

Kto będzie matką chrzestną dziecka Meghan i Harry’ego?

Magazyn Us Weekly twierdzi, że księżna Meghan poświęciła ostatnio sporo czasu, by wybrać matkę chrzestną swojego pierwszego dziecka. Wybór padł prawdopodobnie na Victorię Beckham. Projektantka i piosenkarka podobno bardzo się ucieszyła, gdy otrzymała taką propozycję.

Również Meghan ma być zadowolona ze swojego pomysłu. W końcu Beckham sama jest matką czwórki dzieci. „Victoria uważa, że jest doskonałym wyborem na matkę chrzestną. Spędza z Meghan bardzo dużo czasu i absolutnie się w niej zakochała. Lubi też mieć bliski kontakt z rodziną królewską, więc byłby to dla niej ogromny honor. Robi wszystko, by rozpieścić Meghan. Wysyła jej ubrania, pomagała jej z urządzaniem domu, a teraz to…”, czytamy w magazynie Us Weekly.

Informacja podana przez zagraniczną gazetę jest o tyle ciekawa, że jeszcze niedawno mówiło się o innej matce chrzestnej dla dziecka Meghan i Harry’ego. Już w zeszłym roku portale rozpisywały się o tym, że tego ogromnego zaszczytu dostąpi Amal Clooney – ona także jest bliską znajomą Meghan.

Zaintrygowanych uspokajamy – królewskie dzieci mają zazwyczaj kilkoro rodziców chrzestnych. Duże więc prawdopodobieństwo, że zarówno Victoria, jak i Amal mogą pełnić funkcję matek chrzestnych noworodka, na który czeka cały świat. 

Fot. East News

Fot. Getty Images

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.