ksiezniczka-eugenia-pokazala-blizne
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Eugenia jest w ciąży?! Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

„Królowa i książę Filip będą zachwyceni!”

Ksenia Krasko 23 września 2020 11:56
ksiezniczka-eugenia-pokazala-blizne
Fot. Getty Images

Brytyjskie media już od kilku tygodni piszą, że wnuczka królowej Elżbiety II spodziewa się dziecka. Księżniczka Eugenia od prawie dwóch lat jest żoną biznesmena Jacka Brooksbanka, ale jak dotąd para nigdy nie wspominała o chęci powiększenia rodziny. W sieci pojawiły się jednak najnowsze zdjęcia Eugenii, i teraz fani nie mają już wątpliwości, że rodzina królewska doczeka się kolejnego potomka.

Księżniczka Eugenia w ciąży? Zdjęcia dowodem

Ze względu na pandemię koronawirusa, księżniczka Eugenia praktycznie nie pojawiała się publicznie, a na swoich portalach społecznościowych publikowała tylko archiwalne fotografie, lub takie, na których nie widać jej samej. Ostatnio powróciła jednak do trybu życia sprzed pandemii, i zaczęła coraz częściej pojawiać się na ulicach Londynu.

Obserwujący księżniczkę od razu zwrócili uwagę, że zmieniła styl – wybiera luźne sukienki, a brzuch ukrywa pod torbą przerzuconą przez ramię. Jak twierdzą królewscy fani, takie zachowanie jest dowodem na to, że Eugenia jest w ciąży, dlatego z niecierpliwością czekają na oficjalne ogłoszenie radosnej nowiny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Royal News (@royal_news0)

Phil Dampier, ekspert ds. rodziny królewskiej, opowiedział o ekscytujących wieściach na łamach magazynu New Idea. „Królowa i książę Filip będą zachwyceni na wieść o jeszcze jednym prawnuku. Byłby to idealny prezent na 100. urodziny Filipa, które będzie świętował w czerwcu przyszłym roku”, przekazał.

„Nie zdziwię się, jeśli księżniczka Beatrice również ogłosi, że jest w ciąży”, dodał Dampier. „Wtedy Fergie [Sarah Ferguson, matka księżniczek, była żona księcia Andrzeja - przyp. red.] będzie przeszczęśliwa. Elżbieta II zawsze powtarzała, że pomimo swoich wad, Sarah była dobrą matką i jestem pewien, że byłaby równie wspaniałą babcią”, wyznał podczas rozmowy z New Idea.

Już kilkukrotnie podejrzewano, że księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka. Krążyły nawet plotki, że jej ślub w 2018 roku odbył się tylko z tego powodu. Wnuczka królowej konsekwentnie nie komentuje doniesień mediów, również teraz. Pałac także milczy w tej sprawie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Princess Eugenie (@princesseugenie)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Princess Eugenie (@princesseugenie)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.