KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Charlotte zwróciła na siebie uwagę całego świata

Bunt dwulatka czy nienaganne maniery?

Olga Figaszewska 22 lipca 2017 10:00

Książęca para zakończyła swoją oficjalną wizytę w Niemczech. Uwagę mediów i fanów brytyjskiej monarchii, jak zwykle zresztą, skradły dzieci księcia Williama i księżnej Kate. 

Zachowanie księżniczki Charlotte

Książę William i księżna Kate starają się spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu. Maluchy towarzyszą im również podczas zagranicznych podróży. Dla czteroletniego George'aidwuletniej Charlottesą one nie tylko ekscytujące, jednak bywają męczące, a nawet... nudne. Tym razem, po trzydniowej wizycie w Polsce, rodzina królewska zwiedza Niemcy. 

Oczywiście jak na księcia i księżniczkę przystało, zawsze prezentują nienaganne maniery. Czasami pokazują niezadowolenie czy znudzenie zabawnymi minami, które są bardzo fotogeniczne. Zachowania Charlotte nikt się nie spodziewał! 

Księżniczka Charlotte rozpłakała się na lotnisku!

W piątek Kate i William odwiedzili fabrykę koncernu Airbusa w Hamburgu. Jeden z helikopterów wzbudził zainteresowanie księcia George’a. Czterolatek był zachwycony! Tego samego nie można powiedzieć o księżniczce Charlotte, która tym razem się zbuntowała! Dziewczynka nie chciała wejść do helikoptera mimo próśb i zachęt księżnej Kate.

Księżniczka zaczęła się wyrywać, rozpłakała się i na koniec spektakularnie upadła na płytę lotniska. Gdy w końcu udało jej się przełamać strach i wejść na pokład jeden z maszyn, zachwyciła się kolorowymi przyciskami. Najprawdopodobniej zachowanie dziewczynki było podyktowane dużymi emocjami i hukiem helikopterów.

„Charlotte spytała matkę, czy może nacisnąć guzik, a księżna spojrzała na nas i zapytała nieśmiało, czy wszystko będzie w porządku. Powiedzieliśmy jej, że „tak”, jak najbardziej”, wyznał brytyjskiemu The Mirror niemiecki pilot.

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia Charlotte i George'a, o których mówi już cały świat!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.