Czy im wypada?

Monika Katarzyna Krupska 17 listopada 2018 18:58

Na co dzień noszą bluzki z zakrytymi rękawami, marynarki, spódnice za kolano czy długie spodnie. Do kreacji odsłaniających nogi obowiązkowo zakładają rajstopy lub pończochy, tak aby nie pokazać odkrytych nóg. Księżne i księżniczki rzadko kiedy pokazują więcej swojego ciała. Bo gdy to zrobią od razu mówi się o łamaniu protokołu. Podczas wakacji rodzina królewska pozwala sobie na więcej swobody. Czy ich czas prywatny paparazzi powinni szanować?

Księżna Kate w bikini

Kilka lat temu głośno się zrobiło o chodzącej po francuskich plażach topless księżnej Kate. Francuski tabloid opublikował zdjęcia następcy tronu i jego żony na pierwszej stronie gazety! Choć dziennik został za ten fakt solidnie ukarany, to pozostali fotoreporterzy nie zaprzestali wykonywania „intymnych” zdjęć. Powracamy do tej sprawy, bo ostatnio Jennie Bond, była dziennikarka BBC wypowiedziała się gorzko o tej sytuacji. W dokumentalnym programie The Royals wyznała, że William mógł uprzedzić Kate o fotoreporterach i powinna nie zdejmować góry stroju. Zdaniem dziennikarki nie powinno obwiniać się wyłącznie mediów. 

A wy co myślicie o tej sytuacji? Czy księżne bardziej powinny uważać na plaży? A może po prostu nie zdejmować góry od strou? Przypominamy zatem zdjęcia księżnych w bikini.   

1/5
Diana Spencer
Copyright @eastnews/Splash News
1/5

Księżna Diana w strojach kąpielowych dała się przyłapać kilkukrotnie 

2/5
Diana Spencer
Copyright @eastnews/Splash News
2/5

Na zmianę zakładała jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe kostiumy 

3/5
Charlotte
Copyright @Forum
3/5

Charlotte Casiraghi to wnuczka księżnej Grace, księżnej Monako. Choć tytułu nie posiada, to dla wielu osób uznwana jest za księżną lub księżniczkę, ideał współczesnej kobiety.

4/5
Amelia Windsor
Copyright @Forum
4/5

Wnuczka królowej Elżbiety, Amelia Windsor jest 36. w kolejce do brytyjskiego tronu. 23-latka często daje się sfotografować zarówno w bikini, jak i topless 

5/5
Księżna Kate bikini
Copyright @PINTEREST
5/5

„Zrobiono jej zdjęcia topless, a potem o to obwiniono. Myślę, że to nie powinno mieć miejsca. To ochrona powinna była wykonywać swoją pracę lepiej”, powiedziała dziennikarka BBC.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.