Czy im wypada?

Monika Katarzyna Krupska 17 listopada 2018 18:58

Na co dzień noszą bluzki z zakrytymi rękawami, marynarki, spódnice za kolano czy długie spodnie. Do kreacji odsłaniających nogi obowiązkowo zakładają rajstopy lub pończochy, tak aby nie pokazać odkrytych nóg. Księżne i księżniczki rzadko kiedy pokazują więcej swojego ciała. Bo gdy to zrobią od razu mówi się o łamaniu protokołu. Podczas wakacji rodzina królewska pozwala sobie na więcej swobody. Czy ich czas prywatny paparazzi powinni szanować?

Księżna Kate w bikini

Kilka lat temu głośno się zrobiło o chodzącej po francuskich plażach topless księżnej Kate. Francuski tabloid opublikował zdjęcia następcy tronu i jego żony na pierwszej stronie gazety! Choć dziennik został za ten fakt solidnie ukarany, to pozostali fotoreporterzy nie zaprzestali wykonywania „intymnych” zdjęć. Powracamy do tej sprawy, bo ostatnio Jennie Bond, była dziennikarka BBC wypowiedziała się gorzko o tej sytuacji. W dokumentalnym programie The Royals wyznała, że William mógł uprzedzić Kate o fotoreporterach i powinna nie zdejmować góry stroju. Zdaniem dziennikarki nie powinno obwiniać się wyłącznie mediów. 

A wy co myślicie o tej sytuacji? Czy księżne bardziej powinny uważać na plaży? A może po prostu nie zdejmować góry od strou? Przypominamy zatem zdjęcia księżnych w bikini.   

1/5
Diana Spencer
Copyright @eastnews/Splash News
1/5

Księżna Diana w strojach kąpielowych dała się przyłapać kilkukrotnie 

2/5
Diana Spencer
Copyright @eastnews/Splash News
2/5

Na zmianę zakładała jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe kostiumy 

3/5
Charlotte
Copyright @Forum
3/5

Charlotte Casiraghi to wnuczka księżnej Grace, księżnej Monako. Choć tytułu nie posiada, to dla wielu osób uznwana jest za księżną lub księżniczkę, ideał współczesnej kobiety.

4/5
Amelia Windsor
Copyright @Forum
4/5

Wnuczka królowej Elżbiety, Amelia Windsor jest 36. w kolejce do brytyjskiego tronu. 23-latka często daje się sfotografować zarówno w bikini, jak i topless 

5/5
Księżna Kate bikini
Copyright @PINTEREST
5/5

„Zrobiono jej zdjęcia topless, a potem o to obwiniono. Myślę, że to nie powinno mieć miejsca. To ochrona powinna była wykonywać swoją pracę lepiej”, powiedziała dziennikarka BBC.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.