KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan żałuje ślubu z księciem Harrym? Wszystko na to wskazuje!

Księżna Sussex tęskni za dawnym życiem?

Gabriela Czernecka 14 lipca 2018 08:57

Meghan Markle nie chce być już księżną? Zagraniczne media rozpisują się, że księżna Meghan nie jest zachwycona swoim obecnym życiem. Nic dziwnego, skoro by móc żyć u boku ukochanego musiała naprawdę wiele poświęcić. Porzuciła swoją ojczyznę, musiała zrezygnować z normalnego życia, nie ma prawa choćby do samotnych spacerów czy wrzucania zdjęć do sieci, ale dla niego pozostawiła także aktorstwo i to właśnie za tym najbardziej ma tęsknić księżna Sussex.

Obowiązki Meghan jako księżnej Sussex

By móc zostać księżną Meghan musiała wiele poświęcić. Rezygnacja z prowadzenia social mediów, prezentowanie się tylko w określonych stylizacjach czy zakaz samotnych wyjść do galerii handlowych, to dopiero początek. Takich zakazów Meghan otrzymała całą listę, ale wygląda na to, że najbardziej brakuje jej... aktorstwa! To właśnie na planie serialu Suits Meghan w ciagu ostatnich lat spędzała najwięcej czasu. 

To był jej pomysł na życie, dał jej rozpoznawalność, uwielbienie fanów na całym świecie, a ostatecznie całkiem niezłą pozycję w świecie show-biznesu. Nic dziwnego, że księżna Sussex tęskni za aktorstwem. Co więcej, podobno wspomniała o tym jednemu z fanów podczas wizyty w Irlandii, mówiąc wprost, że jej tego brakuje: „Jestem fanem Suits, powiedziałem jej to i wyznałem, że tęsknię, a ona odpowiedziała, że też”, mówi. „Była bardzo zrelaksowana, śmiała się i żartowała. Da się ją lubić”, dodaje.

Wygląda na to, że Meghan zaczyna doskwierać życie w rodzinie królewskiej... a może to tylko plotki?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!