Księżna Sussex tęskni za dawnym życiem?

Gabriela Czernecka 14 lipca 2018 08:57

Meghan Markle nie chce być już księżną? Zagraniczne media rozpisują się, że księżna Meghan nie jest zachwycona swoim obecnym życiem. Nic dziwnego, skoro by móc żyć u boku ukochanego musiała naprawdę wiele poświęcić. Porzuciła swoją ojczyznę, musiała zrezygnować z normalnego życia, nie ma prawa choćby do samotnych spacerów czy wrzucania zdjęć do sieci, ale dla niego pozostawiła także aktorstwo i to właśnie za tym najbardziej ma tęsknić księżna Sussex.

Obowiązki Meghan jako księżnej Sussex

By móc zostać księżną Meghan musiała wiele poświęcić. Rezygnacja z prowadzenia social mediów, prezentowanie się tylko w określonych stylizacjach czy zakaz samotnych wyjść do galerii handlowych, to dopiero początek. Takich zakazów Meghan otrzymała całą listę, ale wygląda na to, że najbardziej brakuje jej... aktorstwa! To właśnie na planie serialu Suits Meghan w ciagu ostatnich lat spędzała najwięcej czasu. 

To był jej pomysł na życie, dał jej rozpoznawalność, uwielbienie fanów na całym świecie, a ostatecznie całkiem niezłą pozycję w świecie show-biznesu. Nic dziwnego, że księżna Sussex tęskni za aktorstwem. Co więcej, podobno wspomniała o tym jednemu z fanów podczas wizyty w Irlandii, mówiąc wprost, że jej tego brakuje: „Jestem fanem Suits, powiedziałem jej to i wyznałem, że tęsknię, a ona odpowiedziała, że też”, mówi. „Była bardzo zrelaksowana, śmiała się i żartowała. Da się ją lubić”, dodaje.

Wygląda na to, że Meghan zaczyna doskwierać życie w rodzinie królewskiej... a może to tylko plotki?  

1/5
Książę Harry i księżna Meghan, para książęca Sussex
Copyright @East News
1/5

Meghan i Harry odbyli właśnie swoją pierwszą wspólną podróż w imieniu królowej. Para książęca Sussex odwiedziła Irlandię.

2/5
kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii
Copyright @East News
2/5

Księżna Meghan zachwyciła zgromadzonych fanów swoimi stylizacjami. Jednemu z fanów zdradziła jednak coś, czego nie powinna była mówić.

3/5
Księżna Meghan w czarnej sukni domu mody Dior
Copyright @Getty Images
3/5

Księżna Meghan przyznała, że tęskni za aktorstwem!

4/5
Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Copyright @East News/Alexi Lubomirski
4/5

Meghan musiała wiele poświęcić dla ukochanego. 

5/5
książę Harry, księżna Meghan
Copyright @East News
5/5

Myślicie, że Harry to docenia?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.