KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Nie umie się dostosować czy robi to specjalnie? Księżna Meghan znów łamie reguły! 

Księżna Sussex pojawiła się na gali British Fashion Awards

Gabriela Czernecka 11 grudnia 2018 16:53

Ona wie, jak sprawić, by było o niej głośno. Księżna Meghan pojawiła się wczorajszego wieczoru na gali British Fashion Awards. Musimy przyznać, wyglądała przepięknie - w czarnej kreacji Givenchy na jedno ramię z dumą eksponowała ciążowy brzuszek, nie dając zapomnieć Brytyjczykom, że przyjście na świat kolejnego royal baby zbliża się wielkimi krokami. Niestety nie da się nie zauważyć, że tym razem znów naruszyła zasady, do których do tej pory stosowały się księżne. Pytanie tylko czy Meghan nie umie się dostosować czy... robi to specjalnie? 

Stylizacja księżnej Meghan na British Fashion Awards 2018

Patrząc na stylizację Meghan na British Fashion Awards 2018 nie mamy wątpliwości, że księżna nie lubi stosować się do królewskich zasad. Choć podczas gali prezentowała się naprawdę pięknie, z dumą prezentowała swój ciążowy brzuszek w dopasowanej czarnej kreacji Givenchy na jedno ramię, to nie udało się jej uniknąć złamania królewskiej zasady.

I nie chodzi tylko o fakt, że kreacja odsłaniająca w ten sposób dekolt nie jest zbyt odpowiednia, bowiem w ostatnim czasie zarówno Meghan, jak i księżna Kate delikatnie unowocześniają swój styl. Tego dowodem z pewnością mogą być eksperymenty z fryzurą - Kate ostatnio pojawiła się w kucyku ozdobiona czarną, aksamitną wstążką, co jest jednym z najnowszych urodowych trendów 2018 roku.

Tym razem uwagę internautów przykuł jeden szczegół. W przypadku każdej innej kobiety, to umknęłoby uwadze mediów, ale gdy jesteś członkiem rodziny królewskiej ten detal nie jest dozwolony! Wygląda na to, że Meghan postanowiła się tym w ogóle nie przejmować i wbrew zasady, jaką dawno temu narzuciła królowa Elżbieta II, na gali British Fashion Awards 2018 miała... pomalowane paznokcie! 

Reguła, do której od lat stosuje się Elżbieta II, którą zaakceptowała także księżna Kate, a poprzednio księżna Diana, mówi, że podczas oficjalnych wydarzeń akceptowalny jest tylko naturalny odcień lakieru. Dlaczego? Takie paznokcie nie tylko mają nie odwracać uwagi od wydarzenia, ale także zapobiegają ewentualne wpadce - nie wyglądałoby to dobrze, gdyby księżnej odprysł lakier... 

Zasada dla wielu niedorzeczna, dla królowej jest dość istotna, ale jak widać, Meghan postanowiła się nie dostosować...  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.