O TYM SIĘ MÓWI

Te gesty świadczą o bliskiej relacji księżnej Kate i księżnej Meghan?!

Uciszą plotki o konflikcie?

Olga Figaszewska 12 marca 2019 13:51

O tym konflikcie media rozpisują się od kilku miesięcy. Podobno księżna Sussex i księżna Cambridge nie darzą się szczególną sympatią…  Dlatego zachowanie księżnej Meghan i Kate było poddawane szczegółowej analizie, w relacje angażował się nawet Harry i William, a sytuację miał komentować nawet sam przedstawiciel Pałacu Buckingham. Czy gest księżnej Meghan uciszy plotki o konflikcie?

Konflikt między księżną Meghan i księżną Kate

Czy konflikt między Meghan i Kate jest wymysłem zachodnich mediów? Od dawna mówi się o tym, że księżne nie potrafią dojść do porozumienia na wielu płaszczyznach.

Zarówno Kate i Meghan mają silne charaktery i walczą o swoją pozycję.  Ale podobno wszystko rozpoczęło się jeszcze przed ślubem księżnej Sussex, gdy ta doprowadziła księżną Kate do płaczu w dniu przymiarek sukienki dla małej księżniczki Charlotte.

„Żony zmieniają dynamikę, a one obie są bardzo silnymi żonami. (…) Meghan zmaga się z problemami. Nie może znaleźć swojego miejsca w rodzinie. Jej ambicje i chęć realizowania ich kłócą się z tym, co reprezentuje sobą Kate”, donosił informator People.

Natomiast iektórzy sugerują, że księżna Cambridge ma zazdrościć Meghan… popularności. Podobno w pewnym momencie atmosfera była napięta do tego stopnia, że wymagała interwencji ich małżonków. I to dlatego, Harry i Meghan byli zmuszeni wyprowadzić się z pałacu Kensington.

Piękny gest księżnej Kate

Głośno zrobiło się o poniedziałkowych obchodach Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim. Meghan i Kate pojawiły się tam wraz z pozostałymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Oczywiście wszyscy bacznie przyglądali się zachowaniu obu pań, a to chyba raz na zawsze rozwieje wątpliwości co do ich relacji.

Księżna Kate na powitanie pocałowała w policzek księżną Sussex, a Harry i William uścisnęli sobie dłonie. W trakcie uroczystości kilkukrotnie utrzymywały ze sobą kontakt wzrokowy i… uśmiechały się do siebie!

Myślicie, że tak naprawdę darzą się sympatią?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!