O TYM SIĘ MÓWI

Te gesty świadczą o bliskiej relacji księżnej Kate i księżnej Meghan?!

Uciszą plotki o konflikcie?

Olga Figaszewska 12 marca 2019 13:51

O tym konflikcie media rozpisują się od kilku miesięcy. Podobno księżna Sussex i księżna Cambridge nie darzą się szczególną sympatią…  Dlatego zachowanie księżnej Meghan i Kate było poddawane szczegółowej analizie, w relacje angażował się nawet Harry i William, a sytuację miał komentować nawet sam przedstawiciel Pałacu Buckingham. Czy gest księżnej Meghan uciszy plotki o konflikcie?

Konflikt między księżną Meghan i księżną Kate

Czy konflikt między Meghan i Kate jest wymysłem zachodnich mediów? Od dawna mówi się o tym, że księżne nie potrafią dojść do porozumienia na wielu płaszczyznach.

Zarówno Kate i Meghan mają silne charaktery i walczą o swoją pozycję.  Ale podobno wszystko rozpoczęło się jeszcze przed ślubem księżnej Sussex, gdy ta doprowadziła księżną Kate do płaczu w dniu przymiarek sukienki dla małej księżniczki Charlotte.

„Żony zmieniają dynamikę, a one obie są bardzo silnymi żonami. (…) Meghan zmaga się z problemami. Nie może znaleźć swojego miejsca w rodzinie. Jej ambicje i chęć realizowania ich kłócą się z tym, co reprezentuje sobą Kate”, donosił informator People.

Natomiast iektórzy sugerują, że księżna Cambridge ma zazdrościć Meghan… popularności. Podobno w pewnym momencie atmosfera była napięta do tego stopnia, że wymagała interwencji ich małżonków. I to dlatego, Harry i Meghan byli zmuszeni wyprowadzić się z pałacu Kensington.

Piękny gest księżnej Kate

Głośno zrobiło się o poniedziałkowych obchodach Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim. Meghan i Kate pojawiły się tam wraz z pozostałymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Oczywiście wszyscy bacznie przyglądali się zachowaniu obu pań, a to chyba raz na zawsze rozwieje wątpliwości co do ich relacji.

Księżna Kate na powitanie pocałowała w policzek księżną Sussex, a Harry i William uścisnęli sobie dłonie. W trakcie uroczystości kilkukrotnie utrzymywały ze sobą kontakt wzrokowy i… uśmiechały się do siebie!

Myślicie, że tak naprawdę darzą się sympatią?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.