Harry i Meghan rezygnują z królewskiego życia
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan i Adele są najlepszymi przyjaciółkami?!

Wraz z księciem Harrym spędzają czas w nietypowy sposób

Sabina Zięba 11 sierpnia 2020 11:00
Harry i Meghan rezygnują z królewskiego życia
Fot. Getty Images

Głośna przeprowadzka Meghan i Harry'ego do Stanów Zjednoczonych, spowodowała zerwanie intensywnego kontaktu z brytyjską rodziną królewską, lecz równolegle nawiązanie nowych znajomości z czołowymi postaciami światowego show-biznesu. Media jakiś czas temu obiegła informacja, że Adele dołączyła do grona przyjaciół pary i doradza im w życiowych kwestiach. Teraz na jaw wyszło ich wspólne hobby.

Przyjaźń Adele z Meghan i Harrym

Wydawało się, że księżna Meghan wraz z księciem Harrym wyjechali z Wielkiej Brytanii z powodu zbytniego zainteresowania mediów ich relacją. W Stanach Zjednoczonych jednak to się nie zmieniło, a za sprawą zachowania pary nawet przybrało na sile. Zaczęli oni bowiem nawiązywać kontakty z głośnymi postaciami show-biznesu (m. in. książę Harry nagrał piosenkę z Jonem Bon Jovim), a była aktorka wzięła udział w produkcji Disneya. Niedawno nawiązali także bliższe stosunki z Adele.

Meghan i Harry poznali Adele w 2018 roku na jednej z imprez charytatywnych. Wówczas nie zdążyli się zaprzyjaźnić, lecz ostatnio mieli na to mnóstwo czasu - znana wokalistka mieszka pięć minut drogi od pary i... często ich odwiedza!

Magazyn Mirror podawał, że poleciła parze Sussex kilka miejsc, w których mogą spokojnie spędzić czas bez obecności fanów oraz fotoreporterów, a także zarekomendowała najlepszą szkołę dla ich syna, Archiego. Informator tabloidu dodał: „Meghan podziwia to, jak Adele udało się trzymać z dala od światła reflektorów, mimo że jest wielką gwiazdą”.

Teraz okazuje się, że nawet mają wspólne hobby i razem ćwiczą. Czytamy: „Meghan i Adele mają wspólne lekcje pilatesu. One to uwielbiają. Instruktor również udzielał lekcji Harry’emu. To świetny sposób na odstresowanie”.

Myślicie, że ta przyjaźń przetrwa?  

Adele
Fot. Getty Images

książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.